Stranger Things: Sezon 3 -mamy oficjalny zwiastun i zdjęcia!

Stranger Things: Sezon 3 -mamy oficjalny zwiastun i zdjęcia!

Opublikowano 20.03.2019 14:06 Aktualizacja: 13.06.2020 13:45 -


Netflix opublikował właśnie oficjalny zwiastun 3. sezonu Stranger Things. Serial cieszy się dużą popularnością szczególnie wśród trzydziestolatków, ze względu na nostalgiczny klimat lat osiemdziesiątych.

Jeśli chodzi o mnie, to łyknąłem dwa sezony w ciągu tygodnia, z niecierpliwością czekam na kontynuację. Premiera sezonu trzeciego zapowiedziana jest na 4 lipca 2019 roku, oczywiście na platformie Netflix. Wszystko wskazuje na to, że data premiery nie jest przypadkowa. 4 lipca w Stanach Zjednoczonych to Dzień Niepodległości.

Wydarzenia nowego sezonu będą działy się zatem w wakacje, czyli inaczej niż w poprzednich częściach, kiedy to bohaterowie uczęszczali do szkoły. Zwiastun nie zdradza nam zbyt wiele z fabuły, ale do tego twórcy serialu nas już przyzwyczaili. Filmik utrzymany jest w klmacie serialu, z dużą dawką humoru.

„Jedno lato może zmienić wszystko.”

To hasło, którym Netflix zapowiada kolejny sezon. W migawkach możemy jak zawsze zobaczyć potwory i sceny jakby z innego wymiaru. Sądząc po ubiorze bohaterów, można przypuszczać, że duża część akcji będzie się działa właśnie 4 lipca. Są fajerwerki, strzały, krew, humor. Mamy zatem wszystko, co podoba się fanom Stranger Things i to, co z pewnością przyciągnie ich w wakacje przed ekrany.

Przypomnijmy, że kilka miesięcy temu, Netflix udostępnił już nazwy odcinków nowego sezonu:

  1. Suzie, słyszysz mnie?
  2. Szczury z supermarketu
  3. Sprawa zaginionego ratownika
  4. Próba sauny
  5. Źródło
  6. Urodziny
  7. Ukąszenie
  8. Bitwa o Starcourt

Dla przypomnienia – premiera 4 lipca 2019. Musimy zatem uzbroić się jeszcze w cierpliwość.

Wieści z Rozładowani.pl