Stranger Things część 4 - obsada się rozrasta, a zdjęcia trwają

Opublikowano 23.11.2020 14:01 Aktualizacja: 23.11.2020 14:02 -


Jedna z największych produkcji Netflixa ostatnich lat, czyli serial Stranger Things ma się bardzo dobrze. Właśnie trwają zdjęcia do czwartej części produkcji, a Netflix informuje o nowych aktorach, którzy dołączyli do obsady.

Długo pozostaje nam czekać na kolejną część, ale oczywiście przyczyną takiego stanu rzeczy jest pechowy 2020 rok. Pandemia pokrzyżowała plany wielu producentom, do nich także zalicza się ekipa Stranger Things.

Stranger Things sezon 4 - kiedy premiera?

Oficjalnej daty premiery czwartej części na razie nie znamy, ale najpewniej nie odbędzie się ona w pierwszej połowie 2021 roku. Wiele wskazuje na to, że będzie to trzeci, a może nawet czwarty kwartał 2021. Miejmy jednak nadzieję, że warto czekać tak długo, bo twórcy przyzwyczaili nas już do wysokiej jakości sezonów.

Nowi aktorzy na pokładzie Stranger Things

Netflix właśnie poinformował, że do obsady czwartej części dołączyli m.in.: Jamie Campbell Bower, Eduardo Franco, Joseph Quinn, Robert Englund, Sherman Augustus, Mason Dye, Nikola Djuricko i Tom Wlaschiha. Fanom klimatów Stranger Things na pewno znany będzie Robert Englund, który znany jest z serii Koszmar z ulicy Wiązów.

„Ogromnie się cieszymy, że możemy kontynuować naszą współpracę z Netflix. Ted Sarandos, Cindy Holland, Brian Wright i Matt Thunell podjęli spore ryzyko, dając szansę nam i naszemu projektowi, co nieodwracalnie odmieniło nasze życie. Od pierwszego spotkania, na którym przedstawiliśmy swój pomysł, po ukazanie się Stranger Things 3 cały zespół Netflix robił wszystko, aby zapewnić nam odpowiednie wsparcie, przewodnictwo i swobodę twórczą, o której zawsze marzyliśmy. Nie możemy się już doczekać chwili, gdy będziemy mogli dzielić się z Wami kolejnymi opowieściami. Oczywiście zaczniemy od powrotu do Hawkins!”

-powiedzieli Bracia Duffer tuż po dogadaniu się z Netflixem w sprawie kontynuacji serii.

Cóż, pozostaje nam czekać na czwartą część kultowego serialu!

Wieści z Rozładowani.pl