Stranger Things 4 pojawi się na Netflixie dopiero w listopadzie?

Stranger Things 4 pojawi się na Netflixie dopiero w listopadzie?

Opublikowano 27.10.2019 16:34 -


Wielcy fani serialu Stranger Things na pewno nie mogą doczekać się kontynuacji serii. W związku z tym pojawiały się liczne spekulacje, że być może pojawi się ona na wiosnę lub latem przyszłego roku. Wiele jednak wskazuje na to, iż producenci nie rozpoczęli jeszcze prac nad kolejnym sezonem. Oznaczałoby to, że na premierę będziemy musieli poczekać co najmniej do jesieni 2020 roku, czyli pełen rok. Z czym są związane takie opóźnienia?

Według TVLine początki produkcji rozpoczną się dopiero w styczniu i mogą potrwać aż do sierpnia. Tak długi czas nagrywek na pewno wyklucza premierę wiosną czy latem, jak do tej pory obstawiano. Pojawiły się jednak nowe spekulacje, które sugerują, że Stranger Things 4 będzie miał swoją premierę w połowie listopada. Biorąc pod uwagę wszystkie doniesienia z mediów, taki scenariusz jest najbardziej prawdopodobny.

Czy w Stranger Things 4 pojawi się rzeczywista katastrofa?

W sieci pojawiła się teoria, jakoby czwarty sezon serialu miał mieć premierę w kwietniu 2020 roku. Wszystko to wiąże się z kolejną rocznicą wybuchu reaktora w Czarnobylu, który miałby stanowić główną tematykę kontynuacji serii. Jeden z użytkowników Reddita dokładnie przeanalizował bieg wydarzeń i biorąc pod uwagę, że poprzedni sezon skończył się pod koniec 1985 roku, bardzo możliwe jest wykorzystanie tak popularnego motywu w serialu. Czy oznacza to jednak, że ekipa Stranger Things przyczyni się do katastrofy, która miała miejsce w świecie rzeczywistym? Niestety nie ma żadnych informacji, potwierdzających tę teorię, jednak zamierzam śledzić ten wątek na bieżąco.

Premiera planowana na listopad?

Sami twórcy serialu postanowili nieco podsycić fanów i publikować na Twitterze wpisy z magiczną datą 16 listopada. Można by spekulować, że to właśnie wtedy dostępny będzie pierwszy odcinek kolejnego sezonu na platformie Netflix. Dokładnie tego samego dnia pojawił się zupełnie pierwszy odcinek serii Stranger Things, więc miałoby to jakiś głębszy sens. We wpisie, poza datą, pojawił się również napis:

Anyway I think you’ll – sorry I couldn’t get it done – but you mean so – and it’s been – hope this is – last until – love.

Czy to właśnie tajemnicza zapowiedź premiery? A może jednak spekulacje, że David Harbour powróci do serialu? Zapewne dowiemy się już niebawem.

Źródło: Independent

Wieści z Rozładowani.pl