Nazwisko jednego z głównych bohaterów Stranger Things usunięte z czołówki

Nazwisko jednego z głównych bohaterów Stranger Things usunięte z czołówki

Opublikowano 14.02.2020 7:57 -


Jako fanka autorskich seriali Netflixa, zawsze staram się Was informować na bieżąco o wszelkich premierach czy zmianach. Tym razem (ponownie) zagłębiłam się w temat 4 sezonu Stranger Things, o którym jest naprawdę głośno. Popularność poprzedniej odsłony na pewno w jakimś stopniu przekłada się na zainteresowanie. Uważam jednak, że główną przyczyną jest fakt, iż serial zmierza do swojego końca.

Wczoraj podczas przeglądania newsów, natrafiłam na informację o zniknięciu nazwiska jednego z bohaterów z obsady. Przyznam szczerze, że chwilę mi zajęło, zanim zdążyłam sobie wszystko poukładać w głowie. W końcu zakończenie 3 sezonu nie było jednoznaczne, a fani raczej liczyli na powrót Jimiego Hoppera. Wiele jednak wskazuje na to, że mogą być w błędzie.

stranger things 4 bez Davida harbour’a?

Szef policji, Jim Hopper, pod koniec 3 sezonu poświęcił się dla innych bohaterów. Ucieczka z obiektu ochranianego przez rosyjskich szpiegów zakończyła się powodzeniem, jednak nie dla wszystkich. Fani byli podzieleni – jedni od razu uznali, że Hopper zginął, inni wierzyli w jego powrót w kolejnym sezonie. Pojawiły się spekulacje, jakoby uciekł przez portal bądź został porwany przez Rosjan.

Kiedy jednak na portalu IMDb pojawiły się pierwsze zapowiedzi sezonu 4, fani zauważyli, że wśród wymienionych aktorów zabrakło Davida Harboura. Opisał to jeden z użytkowników Reddita, który z listy odcinków przeszedł do obsady. Początkowo mogłoby się wydawać, że jest to zwykłe przeoczenie, ale czy można zapomnieć o tak istotnej postaci?

czy imdb można uznać za wiarygodne źródło?

Nie mam oczywiście pewności, że portal rzeczywiście opublikował listę zgodnie z prawdą. Być może jest to zagranie taktyczne, by wzbudzić wiele kontrowersji wśród osób oczekujących premiery 4 sezonu. Ale co, jeśli rzeczywiście Hopper nie bez powodu zniknął z obsady? W mojej głowie również pojawiły się liczne teorie, dotyczące powrotu postaci w zapowiadanej drugiej części nadchodzącego sezonu. Może Netflix chce zbić fanów z tropu, by nie spodziewali się Harboura podczas kończenia serii? Nie jest to nic pewnego, jedynie spekulacje. Mam jednak nadzieję, że w najbliższym czasie wyjdą na jaw kolejne szczegóły dotyczące serialu.

Aktualizacja 15:27 14/02/2020

Netflix postanowił zażartować z naszych domysłów i właśnie opublikował nowy teaser Stranger Things 4!

Źródło: Independent

Wieści z Rozładowani.pl