Stranger Things 4 - jest nowy teaser!

Opublikowano 14.02.2020 15:25 Aktualizacja: 13.06.2020 13:52 -


Cóż za świetne informacje przy piątku. Dopiero pisaliśmy o naszych podejrzeniach związanych z niepojawieniem się jednego z aktorów w czołówce, by kilka godzin później Netflix rozwiał wszelkie wątpliwości. Nowy teaser Stranger Things 4 pojawił się już w sieci!

STRANGER THINGS 4 BEZ DAVIDA HARBOUR’A?

Marika napisała dzisiaj we wcześniejszym artykule: Wczoraj podczas przeglądania newsów, natrafiłam na informację o zniknięciu nazwiska jednego z bohaterów z obsady. Przyznam szczerze, że chwilę mi zajęło, zanim zdążyłam sobie wszystko poukładać w głowie. W końcu zakończenie 3 sezonu nie było jednoznaczne, a fani raczej liczyli na powrót Jimiego Hoppera. Wiele jednak wskazuje na to, że mogą być w błędzie.

Szef policji, Jim Hopper, pod koniec 3 sezonu poświęcił się dla innych bohaterów. Ucieczka z obiektu ochranianego przez rosyjskich szpiegów zakończyła się powodzeniem, jednak nie dla wszystkich. Fani byli podzieleni – jedni od razu uznali, że Hopper zginął, inni wierzyli w jego powrót w kolejnym sezonie. Pojawiły się spekulacje, jakoby uciekł przez portal bądź został porwany przez Rosjan.

Jest trailer Stranger Things 4!

Netflix postanowił rozwiać wszelkie wątpliwości i udostępnił trailer sezonu czwartego. Sprawa w kontekście wspomnianego bohatera została przedstawiona bardzo wymownie. Zapowiada się bardzo interesująco i najpewniej zamiast kolorowych i bogatych lat 80tych w Ameryce, czeka nas akcja osadzona w mrocznej, zimnej i ponurej Rosji (ZSSR). A trailer możecie zobaczyć tutaj:

Wieści z Rozładowani.pl