Stranger Things 3 już od dzisiaj w Netflix!

Stranger Things 3 już od dzisiaj w Netflix!

Opublikowano 4.07.2019 10:36 Aktualizacja: 13.06.2020 13:40 -


Jeśli miałbym wskazać swoje ulubione produkcje w ramach Netflix, to na pewno Stranger Things uplasowałoby się bardzo wysoko. Wszystko dlatego, że to rozrywka inna niż wszystkie.

Oczywiście historia jest bardzo naiwna i dość naciągana. Ciężko mówić o kunszcie aktorskim czy innych aspektach, które wyciągnęłyby tę produkcję na wyżyny filmowe, ale Stranger Things ma ten jeden faktor, za który jestem jego wiernym fanem: stanowi doskonałą rozrywkę!

Mimo że urodziłem się w latach 80, to naturalnie bliżej mi do klimatów lat 90. Wszystkie jednak aspekty lat 80tych są mi doskonale znane, a szczególnie te amerykańskie, bogate i barwne (znane głównie z filmów z tamtych lat). W Stranger Things cały ten klimat oddany jest nieziemsko perfekcyjnie, wszystkie stroje bohaterów, sposoby na ich rozrywkę czy przede wszytkim genialna muzyka, powoduje, że samo oglądanie tych wszystkich elementów stanowi ogromną frajdę.

Stranger Things S03 już dzisiaj

Netflix przypomniał mi już kilka dni temu, że to właśnie dzisiaj startuje trzeci sezon Stranger Things, a to w praktyce oznacza, że kilka najbliższych wieczorów mam zaplanowanych. Co wiemy na chwilę przed premierą? Na pewno znamy listę wszystkich odcinków:

  • Suzie, słyszysz mnie? (Suzie, Do You Copy?)
  • Szczury z supermarketu (The Mall Rats)
  • Sprawa zaginionego ratownika (The Case of the Missing Life Guard)
  • Próba sauny (The Sauna Test)
  • Źródło (The Source)
  • Urodziny (The Birthday)
  • Ukąszenie (The Bite)
  • Bitwa o Starcourt (The Battle of Starcourt)

Stranger Things 3 – trailery

Netflix, by podgrzać atmosferę przez ostatnie kilka miesięcy przygotował także kilka trailerów, o których Was informowaliśmy.

W ubiegłym roku w serwisie IGN pojawił się także trailer gry Stranger Things:

Jeśli nie pamiętacie obrotu spraw w sezonie drugim, na Netflix znajduje się także materiał podsumowujący cały poprzedni sezon, byście mogli wczuć się ponownie w klimat serialu.

Najważniejsze jednak jest to, że już czekać nie trzeba, bo to właśnie dziś, kiedy startuje trzeci sezon. W końcu!

Wieści z Rozładowani.pl