Startup Button - wylosuj sobie Startup

Startup Button – wylosuj sobie Startup

Opublikowano 15.05.2017 21:08 -


Na myśl o Startupach, pierwsze co przychodzi mi na myśl, to przygody pod szyldem Pied Pieper, brandu, stworzonego przez paru mniej i bardziej rozgarnietych ludzi z IT, którzy walczą o przetrwanie w Dolinie Krzemowej. Wszystko to zawiera się w ramach serialu komediowego, Silicon Valley (jeśli nie widzieliście, to rzućcie wszystko i zacznijcie oglądać), który osobiście wielbię. Bardzo groteskowo i dość satyrycznie przedstawiają cały ten świat t-shirtów w pracy.

Fustr – najciekawsze startupy prezentowane absolutnie w nietuzinkowy sposób

Po tym sprawnym nawiązaniu, czas na bohatera dzisiejszego wieczora. Jest nim serwis The Startup Button, który w przyjazny sposób przedstawi Ci najciekawsze pomysły, w bardzo randomowy sposób. Zasada działania jest bardzo podobna to Fustr (link powyżej), jednak Startupy w tym wypadku prezentowane są w nieco bardziej banalny sposób. Można rzec katalog ze sprawnym przyciskiem, który wylosuje ciekawy Startup dla Ciebie.

Ja po wciśnięciu magicznego przycisku, zostałem przekierowany do biznesu o nazwie Current, który to stworzył karty kredytowe dla najmłodszych (co do zasady nie pochwalam, ale znajdą się amatorzy tego pomysłu). Każdego dnia prezentowane jest także 10 nowych Startupów, wartych zobaczenia. Myślę, że The Startup Button, to miejsce nie tylko dla poważnego inwestora, ale także dla ludzi z branży. Niektóre pomysły wydają się być naprawdę interesujące, np. Tubber, serwis do wypożyczania łodzi ;-)

Wieści z Rozładowani.pl