Star Wars: The rise of Skywalker - nowe informacje o filmie zamykającym sagę

Star Wars: The rise of Skywalker - nowe informacje o filmie zamykającym sagę

Opublikowano 2.10.2019 19:28 -


Przed prawdziwymi wielbicielami Gwiezdnych Wojen naprawdę ważny czas. W grudniu w kinach ma ukazać się dziewiąta, a zarazem ostatnia część sagi, która ma zamykać uniwersum o losach potomków samego Anakina. Krąży wiele plotek o tym, jakoby Kylo Ren miał związać się z Rey i doczekać się kolejnego potomka Lorda Vadera, nie zostało to jednak potwierdzone przez samego reżysera. Jak więc rozwinie się ich relacja i czego będzie można spodziewać się po Star Wars: The Rise of Skywalker?

Już pod koniec poprzedniej części The Last Jedi było widać wzajemne przyciąganie się mocy między Rey i Kylo. Mimo tak dużej przepaści, jaką są dwie przeciwne strony mocy, dwójka bohaterów pragnie połączyć siły, by zapanował pokój w całym wszechświecie. Czy jest to jednak możliwe, biorąc pod uwagę geny Kylo Rena, który stał się drugim Lordem Vaderem? Przekonamy się już niebawem, podczas premiery nowych Gwiezdnych Wojen.

the rise of skywalker

Jak będzie wyglądał wątek miłosny w The Rise of Skywalker?

Pośród wszystkich pirotechnicznych efektów i spektakularnych maszyn, w nadchodzącej części najważniejszy ma okazać się wątek relacji między Rey a Kylo Renem. Jeszcze w ostatniej odsłonie sagi było widać emocje panujące podczas rozmowy między tym dwojgiem mocarnych wojowników. Zbudowanie napięcia wśród widzów było celowym zabiegiem, to właśnie na dalszym rozwoju tych wydarzeń skupia się akcja. Sam współautor, Chris Terrio, postanowił wypowiedzieć się na ten temat:

Niektóre z najciekawszych scen w Ostatnim Jedi to rozmowy między Rey i Renem. Próbowaliśmy wyłowić tę skomplikowaną relację, która naprawdę istniała od czasu przesłuchania w odcinku VII. Kiedy Ren zdejmuje maskę, jest w nim nagość z Rey, której nie wyraża nikomu innemu. Z Rianem rozwinęliśmy to w fascynujący sposób i byliśmy w stanie go jeszcze rozwinąć.

Czy ostatecznie Kylo Ren przejdzie na dobrą stronę?

Podatność Kylo Rena na moc Rey jest czymś rzadko spotykanym. Można więc mieć podejrzenia, że cała saga prawdopodobnie zakończy się jego przejściem na jasną stronę mocy oraz wątkiem miłosnym. Oczywiście to tylko moja opinia, reżyser bowiem utrzymuje większość fabuły w tajemnicy, jedynie zapewniając o wyjątkowym widowisku. Na szczęście nie będziemy długo trzymani w niepewności – premiera Star Wars: The Rise of Skywalker nastąpi 19 grudnia!

Źródło: Gizmodo

Wieści z Rozładowani.pl