Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy niespodziewanie debiutuje na PS4!

Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy niespodziewanie debiutuje na PS4!

Opublikowano 27.03.2020 12:03 -


Powiedzieć, że to niespodzianka to jak nic nie powiedzieć, ale stało się – Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy, czyli kultowa gra z 2003 roku właśnie wskoczyła na konsole PS4. Bardzo dobra wiadomość, szczególnie w obliczu przymusowego siedzenia w domu.

O debiucie poinformowano na blogu Sony PlayStation. W grze możemy wcielić się w ucznia Akademii Jedi Luke’a Skywalkera. Naszymi przeciwnikami będą oczywiście Sithowie. Gra już jest dostępna do pobrania na konsole. Na blogu PS możemy przeczytać:

“Wieloosobowy klasyk online debiutuje na PlayStation 4® razem z trofeami i nowoczesnym sterowaniem! Zostań nowym uczniem pragnącym poznać tajniki Mocy, które odkryje przed nim mistrz Jedi Luke Skywalker.

– Graj online w gronie liczącym nawet 32 osoby w sześciu trybach wieloosobowych, w tym: Oblężeniu (Siege), Zdobądź flagę (Capture the Flag) i Każdy na każdego (Free for All).

– Zdecyduj o zarówno wyglądzie, jak i płci swojej postaci, nim wstąpisz do Akademii, aby zgłębić potęgę Mocy i związane z nią zagrożenia.

– Stwórz własny miecz świetlny, od rękojeści aż po ostrze. W miarę czynionych postępów odkryjesz umiejętność władania dwoma mieczami, a nawet doskonałym obustronnym mieczem świetlnym, rozsławionym przez Dartha Maula.

– Spotkaj słynne postaci z GWIEZDNYCH WOJEN w wielu kultowych miejscach tego uniwersum, aby koniec końców stanąć przed ostatecznym wyborem: walczyć w imię dobra i wolności po jasnej stronie Mocy, czy też opowiedzieć się po jej ciemnej stronie, łaknącej władzy i zła”.

Sama gra to nie wszystko. Możemy pobrać także darmowe motywy na nasza konsolę PS4:

“Możesz także przekształcić PlayStation 4 za pomocą naszych dwóch darmowych motywów PS4 inspirowanych Star Wars Jedi Knight II: Jedi Outcast i Star Wars Jedi Knight: Jedi Academy. Możesz zarejestrować się wyłącznie na stronie aspyr.com/starwars, aby otrzymać bezpłatny klucz, który możesz wymienić na PS4”.

Gra dostępna jest w cenie 99 zł, można ją zakupić w sklepie PSN pod tym linkiem.

źródło: playstation.com

Wieści z Rozładowani.pl