"Star Wars Battlefront II" z nowymi funkcjonalnościami

"Star Wars Battlefront II" z nowymi funkcjonalnościami

Opublikowano 23.08.2019 10:31 -


Zapewne zauważyliście, że w związku z trwaniem Gamescom 2019, cały czas informujemy Was o kolejnych nowościach ze świata gier. Tak będzie i tym razem, trafiły do nas bowiem najnowsze wieści o przygotowaniach kolejnej produkcji przez DICE. Najpierw jednak producent planuje wypuścić na rynek spore aktualizacje do ostatniej gry, która nie spotkała się ze zbyt pozytywnym odzewem fanów. Mowa o Star Wars Battlefront II – doczeka się ona aż dwóch aktualizacji. Czy uatrakcyjnią one rozgrywkę?

Prawdziwi fani Gwiezdnych Wojen na pewno cieszą się na wieść o rozszerzeniach do ostatniego epizodu. Mają one spełnić oczekiwania graczy, którzy po wstępnej rozgrywce nie byli zachwyceni możliwościami. Na tegorocznym Gamescomie ogłoszono więc plany na ostatni kwartał tego roku – aktualizację we wrześniu oraz w grudniu. Przejdźmy zatem do szczegółów.

rise of skywalker

Zapowiedź nowych aktualizacji do Battlefront II

Studio DICE postanowiło wreszcie spełnić oczekiwania graczy i ogłosiło wyjście dwóch dodatków do serii Battlefront II. Pierwsza aktualizacja ma przede wszystkim wprowadzić do gry nową mapę zatytułowaną Felucja. Jest to ostatnia z pięciu planet, ukazana w wojnach klonów i to właśnie tam odbędzie się końcowa faza inwazji Separatystów. Poza dodatkowym miejscem rozgrywki pojawią się dwa nowe typy rozgrywki:

  • wersja multiplayer dla maksymalnie czterech zawodników. Gracze będą mogli wybrać stronę, po jakiej chcą walczyć – czy to Republiki Galaktycznej, czy Sojuszu Separatystów. Następnie przystąpią do walki w starciach na wszystkich pięciu planetach,

  • drugi tryb to nic innego jak rozszerzony singleplayer (totalna nowość w takich grach). Gracz weźmie udział w walce lądowej trybu supremacja.

    To jednak zapowiedź tego, co pojawi się niebawem, a co czeka nas w grudniu?

    battlefront 2

Druga odsłona Star Wars zapowiedzią do kolejnej części

Producenci zdradzili, że grudniowe wydanie aktualizacji jest ściśle związane z premierą najnowszego filmu – Star Wars: The Rise od Skywalker. Nie są oni jednak przygotowani w tym momencie na tyle, by zdradzić szczegóły dotyczące rozgrywki. Można więc spodziewać się czegoś naprawdę wielkiego, co podbije serca fanów serii.

To są największe rozszerzenia, jakie zapowiedziało DICE. Nie ukrywam, że najbardziej czekam właśnie na drugą aktualizację, której szczegóły poznamy być może niebawem. Producent zapowiedział, że podzieli się konkretami tak szybko, jak to tylko będzie możliwe. Są wśród Was fani uniwersum Gwiezdnych Wojen? A może ktoś nawet miał okazję grać w Battlefront II? Podzielcie się swoimi przemyśleniami dotyczącymi tej gry oraz najbliższych zmian.

Wieści z Rozładowani.pl

Plebiscyt DailyWeb na najlepszy sprzęt: DailyWebstery 2020 - [Zagłosuj]

Szukamy Social Media Ninja i dwóch redaktorów! [Zobacz]