Tuż po zapowiedzi konsoli Xbox Series X memom nie było końca, a nowa maszyna Microsoftu porównywana była niemalże do wszystkiego. Największą furorę robi jednak porównanie Xboxa do lodówki i Microsoft ewidentnie podłapał temat, bo właśnie zaprezentowano mini lodówkę o wyglądzie identycznym jak wspomniany Xbox.

Aktualnie trwają jedne z największych (jak nie największe) targi gamingowe na świecie. Mowa oczywiście o E3, a tam dzieje się sporo. Co chwilę zapowiadane są nowe gry, o czym staramy się pisać na bieżąco, ale furorę zrobiła informacja ujawniona pod koniec prezentacji Microsoftu.

Lodówka od Microsoftu

W tej kwestii Microsoft – o dziwo – wstrzelił się zacnie jeśli chodzi o marketing. Słaby punkt (kwestia gustu) zamienił w coś pozytywnego i nowa lodówka staje się faktem. Do sprzedaży sprzęt trafi jeszcze w te wakacje, a nosić będzie nazwę Xbox Mini Fridge. Oczywiście firma nawiązuje do haseł reklamowych konsoli nazywając chłodziarkę „najpotężniejszą minilodówką na świecie”. Microsoft najwyraźniej bawi się dobrze, a ja wróżę sukces nie tylko pijarowy, ale również biznesowy.

Aktualnie nie poznaliśmy cen xboksowej lodówki, ale ta pewnie zostanie ujawniona w najbliższych tygodniach, skoro na sklepowych półkach wyląduje lada chwila.

Zastanawiam się tylko, w jakim dziale sprzęt pojawi się w sklepach: między konsolami, czy też lodówkami do zabudowy ;-)


Posłuchaj nas!