Insta360 Ace Pro 2 dostał nowe akcesoria. To 3 obiektywy, nowa klatka ze sterowaniem oraz drukarka do zdjęć!
Inasta360 Ace Pro 2 dostaje nowe, świetne akcesoria.
Insta360 nie odpuszcza konkurentom. Nie tylko pod względem prezentowania nowości sprzętowych, ale również wzorowego wsparcia dla klientów. Firma właśnie pokazała kolejny już zestaw akcesoriów, który ma podnieść możliwości modelu Ace Pro 2.
O samej kamerze pisaliśmy już kilkukrotnie, wszak to jeden z modeli ze świętej trójki razem z GoPro Hero 13 oraz DJI Action 5. Niewątpliwie możliwości tej kamery są ogromne, ale firma wieży, że nadal można je podnieść.
Jakiś czas temu wiralem w internecie przetoczyły się relacje z nowym gripem do kamery Inasta360 Ace Pro 2 od marki Tilta, który uczynił z niego kompaktowy aparat cyfrowy, a całość dawała całkiem fajne efekty. Teraz producent podkręca ten produkt, dodając do gripa łączność USB, spust migawki i suwak do obsługi zoomu. To jednak nie koniec. Zadebiutowały również 3 nowe obiektywy (właściwie to soczewki) oraz coś całkiem zwariowanego — drukarka do zdjęć instant!
Kolejne, świetne akcesoria dla Insta360 Ace Pro 2

Zacznijmy od najmniejszych nowości. Już niedługo kamerę Ace Pro 2 czeka aktualizacja oprogramowania, która wprowadzi nowe profile kolorów Leica i filtry cyfrowe (black mist oraz gwiazdowy). Dodatkowo w nowych zestawach akcesoriów pojawiają się trzy nowe obiektywy do zamontowania na kamerze — obiektyw kinowy, ultraszerokokątny oraz do nagrywania z bliska (zakres ostrości 10 — 75 cm). Całkiem zaskakującą jest jednak dedykowana drukarka, którą łączy się z kamerą poprzez Bluetooth, ale można ją przypiąć dolnym portem i uzyskać doświadczenie jak z Polaroida. Co ciekawe Insta360 nie korzysta ani z technologii ZINK, ani Fuji Instax. Zdjęcia natychmiastowe wykonywane są metodą termosublimacyjną korzystająca z rozwiązania Polaroid Hi-Print – są one więc trwalsze i mają lepszą jakość.

Jako ostatnie z nowych akcesoriów mamy nową klatkę, czy też grip do kamery. Insta360 Xplorer Grip Pro podłączany jest do portu USB C kamery. Dysponuje on spustem migawki, manipulatorem zoomu oraz dodatkową rolką, do wybierania funkcji. Dodatkowo ma również wbudowany akumulator 2010 mAh, który wydłuża czas działania do 5 godzin i 40 minut (dla nagrań 1080/24 lub 140 minut dla 4K/60). W zestawie z uchwytem dołączony jest dedykowany pasek na nadgarstek.
W tej chwili akcesoria dostępne są jedynie w zestawach z kamerą. Planowana jest jednak dostępność akcesoriów do osobnego zakupu. Więcej informacji oraz ceny na stronie Insta360.
Insta360 Insta360 Ace Pro 2 kamery sportowe
Last modified: 05 grudnia 2025
