Usługa Google Stadia zaczyna powoli, ale skutecznie rozkwitać, a sam jako zwolennik Stadii od czasu jej zapowiedzi, odkrywam stale możliwości streamingowego grania. Już na samym początku przewidywałem, że Google Stadia to tak naprawdę przyszłość gier i tak też się dzieje. Spodziewałem się jednak trochę szybszego skoku, ale ciężko jest przestawić niektórych graczy na takie rewolucje, a dodatkowo – wymaga ona naprawdę porządnego łącza internetowego.

Na szczęście odkąd dane mi jest posiadać światłowód Stadia nabrała zupełnie nowej jakości i zawieszenia czy lagi są bardziej dodatkiem jednym na kilka godzin grania, niż – jak wcześniej – rutyną w codziennej rozgrywce. Popularność usługi pozostawia jednak ciągle sporo do życzenia, dlatego Google odpaliło właśnie niezłą promocję. Jeśli posiadacie wykupiony abonament YouTube Premium to możecie otrzymać trzy miesiące Stadia Pro za darmo.

R E K L A M A

Trzy miesiące Stadia Pro za darmo

Jedynym warunkiem (poza wspomnianym pakietem YouTube Premium) jest to, że musicie być nowymi użytkownikami Stadia lub starymi, ale nie korzystaliście wcześniej z wersji Pro. Aktywacja pakietu jest banalnie prosta, ale pamiętajcie, że jeśli chcecie anulować pakiet Pro musicie to zrobić w ciągu trzech miesięcy. W innym przypadku po tym okresie pobierana będzie od Was kwota w wysokości 39,00 zł miesięcznie.

Nowe Call of Duty to Vanguard! Więcej dowiemy się już 19 sierpnia w Warzone

  • Aby skorzystać z oferty, należy używać YouTube Premium w ramach płatnej subskrypcji lub okresu próbnego (dotyczy to subskrybentów indywidualnych, subskrypcji studenckich i rodzinnych).
  • Oferta dostępna jest tylko dla osób, które nie mają aktywnej subskrypcji Stadia Pro ani nie miały takiej subskrypcji w przeszłości.
  • Z oferty można skorzystać podczas tworzenia konta lub, w przypadku osób mających już konto Stadia, wchodząc na stronę stadia.com/pro.
  • Jeśli nie masz jeszcze subskrypcji Stadia Pro, skorzystanie z oferty da Ci możliwość subskrybowania Stadia Pro przez pierwsze 3 miesiące bez opłat. Podczas rejestracji wymagane jest podanie ważnej formy płatności, ale nie zostaniesz obciążony przed upływem 3 miesięcy, a subskrypcję można w każdej chwili anulować. Jeśli nie chcesz ponieść żadnych opłat, musisz anulować subskrypcję przed upływem trzymiesięcznego okresu próbnego. Więcej informacji o zarządzaniu subskrypcją i jej anulowaniu znajdziesz na stronie g.co/stadia/subscriptions.
  • Po upływie 3 miesięcy zostanie naliczona standardowa miesięczna opłata za Stadia Pro, wynosząca obecnie w Polsce 39,00 PLN na miesiąc. Nie ma możliwości zwrotu środków w przypadku rezygnacji w trakcie okresu rozliczeniowego. Opłaty za dodatki nie podlegają zwrotowi.

Z czystym sumieniem mogę polecić Wam przetestowanie usługi, nawet jeśli nie posiadacie YouTube Premium. Serwis Google Stadia robi naprawdę wrażenie i na tym będę opierał swoje najbliższe miesiące w gamingu.


Posłuchaj nas!