Czwartkowy przegląd nowości na Netflix - co obejrzeć?

Opublikowano 26.11.2020 21:13 Aktualizacja: 26.11.2020 21:50 -


Końcówka listopada to wieczory coraz dłuższe, a co za tym idzie zdecydowanie więcej czasu na przeglądanie i oglądanie nowości w serwisach streamingowych. W wielu z nich codziennie pojawiają się nowe pozycje, a to tylko na plus fanom kina i seriali.

Do kin niestety pójść nie można, ale nie ma tego złego. Wszystko można nadrobić w domowym zaciszu. Odpalamy Netflixa, a tam kilka nowych seriali, a także filmów, które zdecydowanie warto obejrzeć.

Pamiętnik dla mojego syna

Chora na raka kobieta pisze jedyny w swoim rodzaju pamiętnik o życiu, śmierci i miłości dla swojego syna, pragnąc, aby ją zapamiętał. Na podstawie prawdziwej historii.

Elegia dla bidoków

Student prawa z Yale wraca do rodzinnego miasteczka w Ohio, gdzie musi się zmierzyć z gorzką historią trzech pokoleń swojej rodziny i własną przyszłością.

Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Święta w Chatwielu

Pierwszy śnieg oznacza początek Odinyul — święta Wikingów! Ale szalona pogoda może przeszkodzić tradycji, chyba że załoga ratunkowa zdąży wkroczyć do akcji.

Erotica 2022

Powiązane historie o kobietach, które próbują się odnaleźć w dystopijnej przyszłości — świecie seksu jako obowiązku, emocjonalnej represji i patriarchalnej dominacji.

Kronika świąteczna: Część druga

Nastoletnia Kate nie akceptuje nowego związku matki. Uciekając z domu, trafia na Biegun Północny, gdzie psotny elf planuje raz na zawsze zlikwidować święta.

O północy w Magnolii

Maggie i Jack wspólnie prowadzą audycję radiową i od lat się przyjaźnią. Aby wypromować swój program, udają przed swoimi rodzinami i słuchaczami, że są parą.

Wieści z Rozładowani.pl