Czwartek to już prawie weekend, dlatego zobaczcie, co nowego w Netflix.

Ja weekend zaczynam już dzisiaj, a w międzyczasie chcę nadrobić zaległości serialowo-filmowe. Premiery na Netflix pojawiają się codziennie, dlatego przejrzałem świeżynki i wybrałem najlepsze moim zdaniem pozycje, które warto a nawet trzeba obejrzeć.

Oczywiście wśród całej rzeszy produkcji Netflixa znajdują się takie, które trudno nazwać nawet „przyzwoitymi”, ale zawsze perełka się znajdzie. Mam nadzieję, że będzie tak też tym razem, a lada dzień będę mógł przyznać, że czasu nie zmarnowałem i film czy serial godny jest szerszej uwagi. Pamiętajcie, że jeszcze w tym roku pozostało ponad 30 filmowych premier z oryginalnych produkcji Netflixa. W całym 2021 ma pojawić się ich 60… Robi wrażenie, nie dziwi więc fakt, że co tydzień wskakuje jakaś premiera.

R E K L A M A

Co oglądamy w tym tygodniu na Netflix?

Jak być rodzicem idealnym

Mieszkająca w Quebecu para musi poradzić sobie z wychowywaniem dzieci w społeczeństwie, które ma obsesję na punkcie sukcesu i wizerunku w mediach społecznościowych.

Klasyczny horror

Makabryczny i trzymający w napięciu film o nieznajomych, którzy wybierają się w podróż na południe Włoch. Wkrótce w głębi lasu muszą rozpocząć desperacką walkę o życie.

Rust Creek

Studentka udająca się na rozmowę o pracę skręca w złą drogę. Gdy w lesie natrafia na dwóch wyjętych spod prawa braci, jej podróż zmienia się w walkę o przetrwanie.

Słynne napady

Od skradzionych milionów po… zaginiony luksusowy burbon. Poznaj historie zwyczajnych ludzi, którym prawie udało się dokonać nadzwyczajnych napadów.

Beastars – sezon 2

W świecie, w którym różne zwierzęta muszą żyć obok siebie, w łagodnym wilku budzą się pragnienia drapieżcy, a w jego szkole dochodzi do morderstwa.

Jeszcze nigdy…

Po koszmarnym roku nastoletnia Amerykanka o indyjskich korzeniach chce stać się bardziej popularna — jednak przyjaciele, rodzina i uczucia wcale jej tego nie ułatwiają.

My Amanda

Dwoje bliskich przyjaciół wspólnie przeżywa życiowe radości i smutki. Chociaż ich własne światy się zmieniają i ewoluują, łącząca ich więź pozostaje niezmienna.


Posłuchaj nas!