Pogoda Was odstraszyła i zdecydowaliście się spędzić długi, sierpniowy weekend w domu? Jeśli tak, to Netflix przygotował dla Was aktualizację oferty. W serwisie pojawiło się kilka nowości, a także klasyka kina.

Netflix naprzemiennie stara się wrzucać do swojej biblioteki nowe pozycje i stare, ale równie dobre hity znane z kina. Nie inaczej jest tym razem. Do serwisu wskoczyło sporo filmów, od komedii po dreszczowce.

8 mila – film (2002)

Jimmy, młody hip-hopowiec z Detroit, postrzega ulicę zwaną 8. Milą jako psychologiczną granicę, która oddziela go od realizacji marzeń. Ten nagrodzony Oscarem hip-hopowy dramat z udziałem Eminema i Kim Basinger był wielkim hitem kasowym. W rolach głównych: Eminem, Kim Basinger, Mekhi Phifer.

R E K L A M A

Nadchodzi Polly – film (2004)

Porzucony przez żonę tuż po ślubie poukładany Reuben odnawia kontakt ze zwariowaną przyjaciółką z dzieciństwa, która pokazuje mu, że w życiu czasami warto zaszaleć. Komedia romantyczna w gwiazdorskiej obsadzie. W rolach głównych Ben Stiller i Jennifer Aniston.

American Gangster – film (2007)

Poobijany przez życie nowojorski policjant wpada na trop barona narkotykowego z Harlemu, Franka Lucasa. Film częściowo oparty na faktach. Denzel Washington kontra Russell Crowe w nominowanym do Oscara dramacie kryminalnym, który okazał się kasowym hitem.

Wszystko za życie – film (2007)

Młody człowiek rezygnuje ze wszystkiego — w tym oszczędności i życia w pozornie szczęśliwej rodzinie — aby samotnie zamieszkać w głuszy. Za rolę w tym filmie opartym na bestsellerze Jona Krakauera Hal Holbrook otrzymał nominację do Złotego Globu.

Szybcy i wściekli 8 – film (2017)

Nieznająca skrupułów cyberterrorystka nastawia Doma przeciwko Letty i reszcie. Choć nasza ekipa może stracić wszystko, nie zamierza się tak łatwo poddać. W rolach głównych: Vin Diesel, Dwayne Johnson, Jason Statham.

Cannon Busters – serial sezon 1 (2019)

Nieśmiertelny renegat Philly Kid i jego zmiennokształtny cadillac dołączają do niepoprawnie optymistycznej droidki szukającej zaginionego księcia. Scenarzysta i twórca animacji, Lesean Thomas („The Boondocks”), wraca do świata ze swojego popularnego komiksu.


Posłuchaj nas!