SQUID uruchamia mobilną wersję webową

SQUID uruchamia mobilną wersję webową

Opublikowano 29.05.2019 13:47 -


Aplikacja SQUID App uruchamia swoją mobilną wersję webową, squidapp.com. Użytkownicy mobilnych przeglądarek na całym świecie mogą już śledzić najświeższe informacje z najlepszych źródeł – wystarczy jedno kliknięcie w dowolnej przeglądarce.

  • Mobilna webowa wersja SQUID oferuje szerszy wybór źródeł informacyjnych i tematów
  • Użytkownik w łatwy sposób może wybierać 14 wersji językowych SQUID w wersji mobile web
  • SQUID w wersji mobile web to przejrzysty layout oraz serwis wolny od clutteru reklamowego

SQUID umożliwia łatwy dostęp do najbardziej interesujących treści dostępnych w internecie. Aplikacja oferuje użytkownikom stworzenie spersonalizowanego feedu informacyjnego. Dzięki squidowym algorytmom użytkownicy otrzymują precyzyjnie wyselekcjonowane artykuły, newsy, wydarzenia. SQUID dostarcza również swoim źródłom/wydawcom ruch w ich mobilnym serwisach

7 nowoczesnych metod nauki języków obcych

“SQUID ma na celu pomaganie młodych ludziom w każdym kraju w odkrywaniu najbardziej interesujących i angażujących treści w łatwy i przyjemny sposób,” mówi Johan Othelius CEO i założyciel aplikacji SQUID. „Teraz umożliwiamy naszych użytkownikom nasz produkt dostępny nie tylko w aplikacji, ale w mobilnej wersji webowej”

Aby przygoda ze SQUID-em była bardziej spersonalizowana rekomendujemy pobranie i korzystanie w naszej aplikacji SQUID dostępnej w App Store, Google Play i Huawei AppGallery.

Wieści z Rozładowani.pl