Spóźniona urodzinowa infografika o... DailyWeb

Spóźniona urodzinowa infografika o… DailyWeb

Opublikowano 10.06.2015 20:17 - 22


Jak to mówią lepiej późno niż wcale. Łukasz doszedł do wniosku, że publikowanie infografiki w dniu, tygodniu czy nawet miesiącu 1 urodzin DailyWeb było by zbyt banalne. Dlatego z miesięcznym opóźnieniem przygotował materiał bazując na statystykach DW. Domyślam się, że inspiracją był fakt, że ja również zapomniałem o tym wydarzeniu, publikując stosowne info dopiero kilka dni po. Ot niesztampowe podejście.

A tak zupełnie poważnie, to Łukasz postanowił w końcu zebrać kilka najciekawszych statystyk, które mimo tego, że nie imponują gabarytami, sukcesywnie rosną. A to jak z pewnością się domyślacie, cieszy wielce. Mam cichą nadzieję, że trend wzrostu na przyszły rok zostanie dochowany, bo wedle mojej teorii, jeśli przez pierwsze 2 lata blog nie odniesie sukcesu, to potem może być już tylko gorzej ;-) Oczywiście zbierając do kupy wyczyny pod logiem lubik.info, to tych lat jest już zdecydowanie więcej, ale aktualna konwencja funkcjonuje dopiero rok.

Podsumowując zapraszamy do zapoznania się z infografiką do której budowy się przyczyniliście, dorzucają swoją cegiełkę w statystykach, odwiedzając nas.

Poniżej embedd, a tutaj znajdziecie pełną rozdzielczość.
 

Wieści z Rozładowani.pl