W najnowszych informacjach od Bungie na temat nowego rozdziału Destiny 2, Poza Światłem pojawią się znajome twarze. Wraz z nadejściem Ciemności i pojawianiem się nowych zagrożeń przychodzą nam z pomocą postacie z przeszłości.

Po raz pierwszy od upadku Czarnego Ogrodu pojawia się Nieznajoma Egzo. Eramis poszukuje Ciemności, aby przywrócić swoim ludziom chwałę. Variks, niewygodny sprzymierzeniec, przybywa do Strażników z ostrzeżeniem. Skuszona wiedzą o stazie Eris Morn zostaje przyciągnięta na Europę. Włóczęga kieruje się wolą przetrwania, wykorzystując swoje zdolności mówcy łupieżcy i krętacza.

Pomiędzy przyjaciółmi rodzi się nieufność – podział, który podważy całą naszą wiedzę. Czy Ciemność ma w sobie coś więcej, niż myśleliśmy?

Ciemność to pasożyt. Przyczaja się w twojej duszy i karmi się najbardziej samolubnymi pragnieniami. – Nieznajoma Egzo

ELITY RODU ZBAWIENIA

Adiutanci Eramis – Atraks, Kridis, Phylaks, Praksis. Najwyżsi rangą i najbardziej zaufani poddani Upadłej kell Ciemności. Wprawieni dzierżyciele stazy, są równie niebezpieczni co lojalni. To potężni przeciwnicy, którzy zrobią wszystko, aby przyczynić się do realizacji celu Eramis.

NIEZNAJOMA EGZO

Tajemniczej egzo nie widziano od czasu, gdy upadł Czarny Ogród. Posiadająca niezwykłą wiedzę na temat przyszłości Nieznajoma, uczyniła Europę swoim domem. Dzięki swojemu doświadczeniu przeprowadzi Strażników przez tajniki mocy stazy.

Destiny 2: Poza Światłem ukaże się 10 listopada, gdy Strażnicy z całego świata przyjmą do siebie Ciemność.  Więcej informacji na temat postaci i fabuły Destiny 2: Poza Światłem znajdziecie tutaj. Aby dowiedzieć się więcej na temat Destiny 2: Poza Światłemkliknijcie tutaj.

/materiały prasowe/