Spotify zwiększa jakość odtwarzanej muzyki do 320kbps dla iOS

Spotify zwiększa jakość odtwarzanej muzyki do 320kbps dla iOS

Opublikowano 11.02.2012 16:06 - 2


Gdyby Spotify było dostępne w naszym kraju z pewnością porzuciłbym, jednak nie do końca dopracowany Deezer. Pomimo pojawienia się plotek pod koniec zeszłego roku o prawdopodobnym pojawieniu się tej popularnej usługi w naszym kraju, niestety wszelkie wątpliwości rozwiał Grzegorz Marczak.

Wszystkim polskim fanom Spotify, pozostaje cierpliwie czekać a pozostali użytkownicy, korzystający z tego narzędzie za pomocą smartfonów iPhone, mają powody do radości. Spotify zwiększa jakość odtwarzanej muzyki na tych urządzeniach do 320kbps.

Poprzednio do wyboru były tylko dwie opcje: Low Bandwith (96kbps) i High Quality (160kbps) a teraz dodatkowo pojawiła się opcja Extreme, pod którą kryje się 320kbps.

My musimy obejść się smakiem, ku radości posiadaczy Spotify. Pytanie tylko czy nie jest to przerost formy nad treścią, przynajmniej w naszym kraju (gdyby usługa była dostępna) bo i jaki pakiet internetowy trzeba było by mieć by pozwolić sobie na słuchanie muzyki ze Spotify w najwyższej jakości? Moje 300MB za 15zł w T-Mobile z pewnością by nie dało rady, pozostaje Wi-Fi albo poczekać aż internet u operatorów telefonicznych będzie tańszy.

Wieści z Rozładowani.pl