Spotify Wrapped 2020 już jest! Sprawdź czego słuchałeś w mijającym roku

Opublikowano 2.12.2020 12:05 -


Grudzień ruszył, zatem ruszyły i podsumowania roku 2020. Pisaliśmy już o najlepszych filmach 2020, pisaliśmy o aplikacjach w App Store, czas na przejrzenie tego, co słuchaliśmy w 2020 roku. Z pomocą przychodzi niezawodne Spotify.

A dokładniej Spotify Wrapped 2020. Nowa edycja jest już dostępna, każdy może przejrzeć to, co w kończącym się roku było przez nas słuchane. Zobaczcie zatem na czym Wasza uwaga skupiała się najbardziej, mogą być zaskoczenia.

Spotify Wrapped 2020

Po prezentacji wyników Spotify Wrapped 2020, które poznaliśmy wczoraj, okazało się, że bieżący rok ponownie należał do rapu, ale również do wielkich debiutów. Teraz nadszedł wyczekiwany moment na sprawdzenie własnych wyników. Już dziś użytkownicy największej platformy streamingowej na świecie mogą poznać swoje spersonalizowane podsumowanie z informacjami o artystach, utworach, gatunkach muzycznych i podcastach, których najczęściej słuchali, a także poznać inne fakty, dzięki nowym ekscytującym funkcjom takim jak:

  • Quizy, która pozwolą użytkownikom Spotify przekonać się czy zgadną, którego podcastu i utworu słuchali w tym roku najczęściej.
  • Historia ulubionej piosenki, umożliwiająca sprawdzenie najważniejszych informacji dotyczących ulubionego utworu, począwszy od jego odkrycia aż po jego setne odtworzenie.

Od dziś w ramach #SpotifyWrapped użytkownicy zyskują również:

  • jeszcze szersze spojrzenie na podcasty - informację których kanałów słuchaliśmy najczęściej i ile minut spędziliśmy na odkrywaniu nowych odcinków;
  • nowe odznaki dla subskrybentów planu Premium, między innymi: Trendsetter - pokazująca, które z naszych playlist zyskały najwięcej nowych obserwatorów oraz Pionier - prezentująca ilu piosenek słuchaliśmy zanim zyskały 50.000 odtworzeń i stały się popularne;
  • nowe spersonalizowane playlisty, takie jak Twoje ulubione utwory 2020 z piosenkami, które towarzyszyły użytkownikom Spotify w 2020 roku oraz Nie przegap z hitami, które mogliśmy przeoczyć.

Podsumowanie jest już dostępne dla wszystkich użytkowników platformy w aplikacji mobilnej Spotify na telefonach z systemem iOS i Android.

/materiały prasowe Spotify/

Wieści z Rozładowani.pl