Spotify w Polsce - to już prawie pewne

Spotify w Polsce – to już prawie pewne

Opublikowano 12.10.2012 9:19 -


Wygląda na to, że modły polskich użytkowników Spotify zostały wysłuchane. To już praktycznie pewne, że to świetne narzędzie będzie oficjalnie dostępne w naszym kraju, a jedyną wątpliwości jest termin jego startu.

Wiele wpisów poświęciłem na Spotify a to tylko dlatego, że jest to jedno z tych narzędzi bez którego nie wyobrażam sobie życia. O zaletach chyba nie muszę wspominać, jest ich bardzo wiele, najważniejsze jednak, że za jego pośrednictwem mamy dostęp do nieograniczonych zasobów muzycznych. Zdarzają się także ułomności, niestety co raz częściej – głównie są to problemy w chronologii albumów, wydanych przez niektórych muzyków, myślę jednak, że to jest drobiazg kosmetyczny, który winno się łatwo opanować.

Bez VPN lub znajomych mieszkających w krajach gdzie Spotify jest dostępne było trudne. Wygląda jednak na to, że w końcu to fantastyczne narzędzie będzie niebawem dostępne w naszym kraju a przynajmniej wskazują na to wszelkie znaki na niebie. Otóż Onet odnalazł na łamach strony Spotify, ogłoszenia o pracę, które bezpośrednio łączą się ze startem tej usługi w naszym kraju.

Ogłoszenie ukazało się 8 października i poszukiwani są: Growth Manager (manager ds rozwoju) a także Sales Manager. W pierwszym z nich można przeczytać:

Będziesz odpowiedzialny za uruchomienie Spotify w Polsce, jak również za zarządzanie długoterminowym wzrostem liczby użytkowników.

I to właśnie informacja kluczowa dla wszelkich fanów Spotify. Pozostaje nam czekać na dalszy rozwój sytuacji. Mam cichą nadzieje, że aplikacja będzie dostępna oficjalnie w naszym kraju jeszcze przed końcem tego roku.

Wieści z Rozładowani.pl