Spotify ma poważnego konkurenta. Apple Music debiutuje w przeglądarkach

Opublikowano 8.09.2019 20:39 -


Wczoraj firma Apple uruchomiła nową usługę. Apple Music debiutuje w wersji beta. Dostępna jest dla wszystkich użytkowników. Usługa przypomina znaną z komputerów Mac aplikację Apple Music, oferuje także dedykowane funkcje „Dla Ciebie”, „Przeglądaj” i Radio.

Oczywiście znajdziemy w niej również znane do tej pory listy odtwarzania, rekomendacje i wiele innych rozwiązań. Użytkownicy, którzy posiadają Apple Music, mogą bez problemu zalogować się do usługi i korzystać ze swoich spersonalizowanych treści.

apple music

Dla nowych użytkowników Apple przygotowało próbną wersję, która jest darmowa i ma zachęcić do wykupienia usługi. Wystarczy zarejestrować się w Apple Music na Androidzie, iOS lub też Macu. Aktualnie nie jest dostępna rejestracja w wersji przeglądarkowej, ale Apple zapewnia, że pojawi się ona w niedalekiej przyszłości.

Wszystkie treści odtwarzane są za pomocą internetowego odtwarzacza. Na stronie mamy dostęp do całej biblioteki Apple Music. Wszystko w przejrzystym panelu po lewej stronie interfejsu.

Spotify testuje nową funkcję ulubionego urządzenia!

Dzięki wersji przeglądarkowej Apple Music staje się dostępne dla niemalże wszystkich użytkowników, wystarczy do tego przeglądarka internetowa. Bez problemu skorzystamy z usługi na Windowsie, Linuxie czy ChromeOS. Bez wątpienia usługa od Apple staje się coraz większą konkurencją dla innych serwisów, takich jak Spotify.

Testy beta wersji potrwają kilka tygodni, podczas których Apple zbierze wszystkie uwagi i sugestie od użytkowników. Jeśli chcecie sprawdzić, jak działa beta wersja Apple Music, zapraszam pod ten link.

Wieści z Rozładowani.pl