Sporo nowości na Netflix - lista

Opublikowano 20.03.2020 15:57 Aktualizacja: 13.06.2020 13:53 -


Jeszcze miesiąc temu, jak słyszałem, że na obejrzenie całego Netflixa potrzebne jest kilka czy nawet kilkanaście lat podchodziłem do tego z szerokim uśmiechem na twarzy. Teraz już nie jest tak kolorowo, bo zapewne sporo z Was dużo pozycji już zdążyło nadrobić, a to dopiero pierwsze dni "kwarantanny".

Netflix w tym wszystkim nie pomaga, bo stale uzupełnia swoją bibliotekę o nowe produkcje. Nie inaczej jest i dzisiaj, bo mamy piątek, a jak piątek to wiadomo - nowości na Netflix. O filmie "W lesie dziś nie zaśnie nikt" przygotowałem osobny wpis, a tutaj skupiam się na pozostałych pozycjach.

W lesie dziś nie zaśnie nikt - film (2020)

Grupa uzależnionych od technologii nastolatków trafia na obóz odwykowy w środku lasu. Mroczna siła zamierza sprawić, by już zawsze zostali offline.
W rolach głównych: Julia Wieniawa-Narkiewicz, Michał Lupa, Wiktoria Gąsiewska.

Vampires - 1 sezon (2020)

Nastoletnia półwampirzyca z Paryża próbuje zapanować nad nowo odkrytymi mocami i kryzysem rodzinnym. Jakby tego było mało, ściga ją też tajna wampirza organizacja.

Angielska gra - 1 sezon (2020)

W XIX wieku dwaj piłkarze wywodzący się z różnych klas społecznych lawirują między problemami zawodowymi i prywatnymi, aby na zawsze odmienić sport i Anglię.

Fangio: Człowiek, który poskromił maszyny - film (2020)

Juan Manuel Fangio był pierwszym gwiazdorem Formuły 1. Pięciokrotnie sięgnął po tytuł mistrza świata w latach 50., gdy o sprzęcie ochronnym można było tylko pomarzyć.

Dare Me - 1 sezon (2019)

Do miasta przyjeżdża nowa trenerka. Szkolną drużynę cheerleaderek, której przewodzą pewna siebie Beth i jej oddana przyjaciółka Addy, czekają duże zmiany.

She - 1 sezon (2020)

Skromna mumbajska policjantka odkrywa siłę płynącą z uwolnienia swojej uśpionej seksualności, gdy bierze udział w tajnej operacji służącej rozbiciu gangu narkotykowego.

Feel Good - 1 sezon (2020)

Stand-uperka Mae Martin lawiruje między nowym, skomplikowanym związkiem ze swoją dziewczyną George, a wyzwaniami niedawno osiągniętej trzeźwości.

List do króla - 1 sezon (2020)

Kandydat na rycerza zmaga się ze starożytnymi przepowiedniami, magicznymi mocami i kapryśnymi towarzyszami w czasie misji, od której zależą losy całego królestwa.

Platforma - film (2019)

Więźniowie na samej górze dostają najwięcej jedzenia. Ci na dole muszą modlić się o resztki. Aż jeden postanawia, że to nierówne traktowanie musi się wreszcie skończyć.

Wieści z Rozładowani.pl