Spora porcja nowości na Netlix w sam raz na weekend

Opublikowano 27.03.2020 15:27 Aktualizacja: 13.06.2020 13:54 -


Okej, mamy piąteczek! Dobra, nie jest to taki piąteczek, piątunio do jakiego byliśmy przyzwyczajeni (też Wam się zlewa cały tydzień?), ale to jest nowe "teraz" i trzeba się z tym pogodzić. Na szczęście Netflix, jak na razie nie wstrzymuje premier seriali i właśnie w serwisie pojawiło się kilka pozycji.

Oczywiście dla mnie numerem jeden jest długo wyczekiwany trzeci sezon kultowego już serialu "Ozark", który dzisiaj wskoczył na Netflix. Oprócz Ozarka znajdziemy także nowy odcinek Better call Saul i inne. Jakie? Oto lista nowości na Netflix na weekend. #zostańwdomu z Netflix!

Ozark - 3. sezon

Doradca finansowy ucieka z rodziną z Chicago do Krainy Ozark w stanie Missouri, gdzie musi wyprać 500 milionów dolarów, by spłacić swój dług wobec bossa narkotykowego.

Znak diabła - film (2020)

Gdy dwie siostry otwierają starożytną księgę i uwalniają pradawne zło, ich jedyną nadzieją na ratunek jest opętany ksiądz walczący z własnymi demonami.

Bun maska - film (2020)

Chłopak marzący o karierze aktorskiej i show-biznesie rozważa porzucenie popularnej irańskiej kawiarni, którą jego rodzina prowadzi od pokoleń.

Coś jest w wodzie - dokument (2019)

Dokument pokazujący zmagania mniejszościowych społeczności z Nowej Szkocji, które na własnej skórze odczuwają śmiercionośne działanie odpadów przemysłowych.

Kto tu jest winny? - film (2020)

Młody mężczyzna jest rozdarty między marzeniem o zostaniu sommelierem a oczekiwaniami ojca, który chce mu przekazać rodzinny lokal z barbecue.

Jeźdźcy smoków: Załoga ratunkowa: Polowanie na złotą smoczycę - film (2020)

Takiego poszukiwania skarbów jeszcze nie było! Tym razem załoga ma za zadanie odnaleźć cenne jajo złotej smoczycy i ochronić je przed złymi piratami.

Ladies Up - stand up (2019)

ladies

Wschodzące gwiazdy stand-upu z Indii — Prashasti Singh, Kaneez Surka, Supriya Joshi i Niveditha Prakasam — dają popis swoich umiejętności na scenie.

Po pierwsze przeżyć - film (2020)

Po tragicznym wypadku na obozie przetrwania w dziczy surwiwalowcy zwracają się przeciwko sobie i muszą naprawdę walczyć o życie.

Wieści z Rozładowani.pl