Spider-Man: Daleko od domu - zwiastun już jest!

Spider-Man: Daleko od domu – zwiastun już jest!

Opublikowano 6.05.2019 16:27 -


Niecałe dwa tygodnie po najgłośniejszej premierze tego roku (jeśli chodzi o MCU) Marvel wypuścił zwiastun kolejnej, hitowej produkcji. Tym razem możemy zobaczyć zapowiedź kolejnych przygód Spider-Mana.

UWAGA: W dalszej części tekstu pojawić się mogą SPOILERY dotyczące filmu Avengers: Endgame. Sam zwiastun Spider-Mana także zawiera kluczowe informacje dla Avengersów, więc jeśli nie oglądaliście Endgame, to odradzam dalszą lekturę ;)

Kurz po Avenersach jeszcze nie opadł, kolejne rekordy są ciągle pobijane, a nowa produkcja już na horyzoncie. Osobiście przypuszczałem, że Spider-Man: Daleko od domu będzie już tylko opowieścią o przygodach człowieka-pająka, okazuje się jednak, że jest to swego rodzaju epilog serii Avengers. Zwiastun sugeruje, że wydarzenia w filmie będą mocno powiązane z wydarzeniami, jakie widzieliśmy w Endgame.

Już na samym początku Tom Holland, czyli aktor grający Spider-Mana ostrzega nas przed spoilerami. A tych jest co niemiara, moim zdaniem ujawniona jest największa informacja z ostatniej części Avengers, a więc los Iron Mana. W zwiastunie widzimy, że opiekunem Petera Parkera będzie Happy (Jon Favreau), a oprócz niego w filmie zobaczymy Nicka Fury (Samuel L. Jackson), Marię Hill (Cobie Smulders) czy Vulture’a (Michael Keaton). Tym razem Spider-Man będzie walczył (jak sam tytuł wskazuje) poza domem, w Europie, a wśród przeciwników m.in. Mysterio (Jake Gyllenhaal). Całość ma być osadzona w multiwersum, jakie powstało na skutek słynnego już pstryknięcia.

Marvel wypuszczając zwiastun, podtrzymuje napięcie związane z całym filmowym uniwersum. Polska premiera filmu zapowiedziana jest na 5 lipca 2019 roku.

Wieści z Rozładowani.pl