Nocna Czerń nowego zestawu Sony Pulse 3D dla PS5 nawiązuje do galaktyki oraz jest uzupełnieniem wprowadzonych w czerwcu kontrolerów bezprzewodowych DualSense dla PS5 w podobnym odcieniu.

Udoskonalona konstrukcja Pulse 3D dla PS5

Elegancka konstrukcja zestawu słuchawkowego komponuje się z wyglądem konsoli PS5. Udoskonalone nauszniki i pasek pałąka na głowę zapewniają wysoki komfort gry. Dwa wbudowane mikrofony, redukujące szum i umiejscowione tak, aby jak najlepiej rejestrowały głos, sprawią, że znajomi w sieci zawsze dobrze będą słyszeć gracza.

Zestaw słuchawkowy działa nawet do 12 godzin bez przewodu, dzięki wbudowanej baterii wielokrotnego ładowania. Dołączony do zestawu adapter pozwala łączyć się z konsolami PS5 i PS4, a także z kompatybilnymi komputerami z systemami Windows oraz macOS.

 

 

Zestaw stworzony dla PS5

Zestaw słuchawkowy Pulse 3D dla PS5 został specjalnie zaprojektowany, aby w pełni wykorzystać technologię Tempest 3D AudioTech konsoli. Pomaga ona graczom precyzyjniej umiejscowić dźwięki z rozgrywki na ekranie.

Użytkownicy zestawu słuchawkowego Pulse 3D dla PS5 mogą wybrać jeden z trzech presetów – Standard, Bass Boost lub Shooter. Ten ostatni został zaprojektowany tak, by wzmocnić odgłosy kroków i strzałów. Trzy wyjściowe ustawienia były popularne wśród graczy, którzy korzystali z aplikacji towarzyszącej zestawowi słuchawkowemu dla PlayStation 4. Teraz zostały zoptymalizowane tak, by pasowały do technologii AudioTech Tempest 3D dla PS5.

Użytkownicy mogą także tworzyć własne ustawienia i zapisać do trzech ustawień dodatkowych. Gracze mogą zmieniać ustawienia korektora podczas gry za pośrednictwem Centrum Sterowania, bez konieczności wychodzenia z gry.

Kiedy czarne PS5?

No dobrze. Mamy już nowego, czarnego pada DualSense i zestaw słuchawkowy Sony Pulse 3D dla PS5 również w kolorze czarnym. Nie sądzicie, że czegoś tu jednak brakuje? Tak, przydałoby się też czarne PS5! Oczywiście Sony może mieć związane ręce, bowiem konsola nadal jest trudno dostępna i gracze nie mogą po prostu wejść do sklepu i nabyć ją ot tak.

Nie przeszkodziło to jednak Sony w pobiciu sprzedażowych rekordów. W lipcu ogłoszono, że sprzedało się już 10 milionów sztuk PS5. Z kolei w Japonii konsola pobiła już rekord sprzedaży PS4.

Kiedy zobaczymy czarne PS5? Tego póki co nie wiadomo. Możliwe, że Sony zaprezentuje model w nowym kolorze w okolicy Bożego Narodzenia bądź na początku roku 2022. Są to jednak tylko moje domysły. Bardziej chyba prawdopodobne, że szybciej zobaczymy opcjonalne czarne panele obudowy – nie zapominajmy, że PS5 ma przecież możliwość ich wymiany. Skorzystalibyście z takiej opcji? Ja na pewno!

Czytaj także: