Sony podczas eventu State of Play pokazało gameplaye ze swoich najnowszych produkcji. Materiały naprawdę robią wrażenie i pokazują, na co stać nową generację konsol.

„Ratchet & Clank” to seria od lat związana z Sony. Teraz dzięki mocy PS5 będziemy mogli ujrzeć nie tylko znakomite smaczki graficzne w rozdzielczości 4K, ale także w mgnieniu oka przenosić się między różnymi wymiarami dzięki możliwościom dysku SSD. Magia!

„Ratchet & Clank: Rift Apart” to gra platformowa z perspektywy trzeciej osoby wyprodukowana przez Insomniac Games i wydawana przez Sony wyłącznie na konsole PlayStation 5. Wydarzenia z tego tytułu będą dziać się po historii z „Ratchet & Clank: Into the Nexus”. Twórcy deklarują, że fabuła nowej części zadowoli jednak także graczy, którzy do tej pory nie mieli styczności z serią.

W Internecie pojawia się także coraz więcej materiałów z mającej premierę 30 kwietnia gry „Returnal”. Ten psychologiczny horror z elementami RPG dostępny jest tylko na PS5. Pierwsze recenzje wskazują, że możemy mieć do czynienia z hitem – oceny są bardzo pozytywne.

W grze wcielamy się w kobietę imieniem Selene, która ląduje na obcej planecie i aby uciec musi poradzić sobie z nieprzyjaznym środowiskiem. Po każdej porażce gra zaczyna się od nowa, a gracz zyskuje nową szansę, aby uratować bohaterkę.


Posłuchaj nas!