Cotygodniowe darmówki od Epic Games zachwycają za każdym razem. Ostatnio (w sumie to ciągle, bo do godziny 17 w czwartek) dorzucono platformówkę Overcooked 2, a już dzisiaj popołudniu udostępniona zostanie znakomita ścigają Sonic Mania.

Oczywiście gra dostępna zupełnie za darmo, a w celu dodania jej do swojej biblioteki, wystarczy mieć aktywne konto na Epic Games Store (za free). Wtedy możemy bez problemu dodać pozycję do swojej kolekcji i pobrać ją w dowolnym momencie.

Sonic Mania za darmo na PC

Wspaniałe połączenie przeszłości i przyszłości. Nowa przygoda pełna niepowtarzalnych bossów, rozległych środowisk 2D i klasycznej, miodnej rozgrywki. Sonic Mania przenosi wartką akcję klasycznych platformówek do nowego pokolenia, oferując piękną oprawę graficzną 2D i płynność 60 klatek na sekundę.

Oczywiście Sonic Mania to nie wszystko, bo dzisiaj możecie pobrać za darmo także Horizon Chase Turbo. Dwoma ruchami powiększycie swoją kolekcję o nowe gierki.

Horizon Chase Turbo to gra wyścigowa zainspirowana największymi hitami lat 80. i 90. Odtwarza ona klasyczną arkadową rozgrywkę i oferuje zabawę bez ograniczeń (prędkości). Gaz do dechy i jazda! Horizon Chase Turbo oferuje tryb Multiplayer Split Screen, który czyni zadość tęsknocie za graniem po nocach z przyjaciółmi na kanapie. Gra zainspirowana jest przeszłością, jednak osadzona w teraźniejszości. Pozorna estetyka wielokątów i drugorzędnych kolorów tworzy niepowtarzalny klimat.