socialbuzz

Strasznie fajne diabelstwo, które prócz tego, że zlicza wszystkie udostępnienia, to i dodatkowo prezentuje graf zainteresowania wpisem. Prezentuje on jak w czasie rozłożone było udostępnianie wpisu na portalach społecznościowych. Zasilany jest właściwie przyciskami umieszczonymi z jego lewej strony. Oczywiście nie muszę dodawać, że do małego bloga chyba nie do końca się nada?

Prócz samego Facebook’a czy Twittera, pod dodatkową ikoną plusa kryje się jeszcze Google+ czy u nas nieco mniej popularny LinkedIn. Twórca zapewnia, że niepotrzebna jest znajomość kodu w najmniejszym stopniu, wszystko można wyklikać zarówno dla wpisów czy stron. Plugin Social Buzz będzie działał również pod każdą nową przeglądarką i co naprawdę ciekawe, mamy zapewnioną dożywotnią aktualizację tej wtyczki (oczywiście jeśli się jeszcze jakaś pojawi, eh ten marketing).

Niestety w tej ogólnej sielance jest jedna wada. Wtyczka niestety do najtańszych nie należy. Powiedziałbym, że jest jedną z droższych wtyczek i chyba autor nieco rozpędził się z ceną, gdyż jest ona wyceniona na $19. Patrząc na jej możliwości, to cena jest stanowczo za wysoka, mimo wszystko jeśli ktoś chce mieć oryginalne narzędzie do serwisów społecznościowych, a ruch na jego stronie do najniższych nie należy, to warto się narzędziem zainteresować.

  Kup ($19) Pobierz