Snoopy wraca i leci w kosmos dzięki Apple

Snoopy wraca i leci w kosmos dzięki Apple

Opublikowano 20.07.2019 9:52 Aktualizacja: 13.06.2020 13:39 -


Jak wszyscy wiemy, zbliża się pięćdziesiąta rocznica pierwsze lądowania na księżycu. Pół wieku minie dokładnie w najbliższą sobotę. Apple postanowiło uczcić misję Apollo 11, a jednocześnie wypromować swój serwis streamingowy.

Apple TV+ niebawem zapewne podbije światowe rynki, a już teraz pokazano urywek najnowszej kreskówki, przygotowywanej przez serwis. W sieci możemy obejrzeć Snoopy in Space.

W klipie możemy zobaczyć, jak tym razem to pies próbuje postawić nogi (łapy) na księżycu. Krótki filmik daje nam wyobrażenie, czego możemy spodziewać się po nowej animacji Apple TV+. Premiera kreskówki planowana jest na jesień tego roku, na razie nie wiadomo, czy pojawi się on razem z uruchomieniem całego serwisu.

Oczywiście nowy serwis ma posiadać bardzo zróżnicowaną ofertę i pewne jest, że sporo z zapowiadanych produkcji będzie dostępna od samego początku. Niewykluczone, że już teraz producenci pracują nad kolejnymi, nieznanymi jeszcze tytułami.

Czy Apple TV+ będzie w stanie rywalizować z innymi gigantami, takimi jak Netflix czy Amazon Prime? Z całą pewnością o ile sama marka jest nowa, o tyle stoi za nią technologiczny gigant, który poza kilkoma wpadkami, zazwyczaj odnosi sukcesy na każdej płaszczyźnie.

Wieści z Rozładowani.pl