Smog doskwiera? To czas na konkurs! Do wygrania Foobot - czujnik jakości powietrza

Smog doskwiera? To czas na konkurs! Do wygrania Foobot – czujnik jakości powietrza

Opublikowano 26.11.2018 8:56 -


Zima to nie tylko niskie temperatury, zmiana odzieży i mroczne poranki oraz popołudnia. To też np. radosne święta. Niestety ten okres sprzyja także zjawisku popularnie określanym jako smog. Czas na konkurs!

Pomyślałem, że pomimo tego, że pewnie powietrze także w Trójmieście do krystalicznie czystych nie należy, to jednak czujnik jakości powietrza średnio mi się przyda. Na pewno są miejsca w naszym kraju, gdzie będziecie mieli z niego lepszy użytek.

Pamiętacie Foobot, który jakiś czas temu recenzowałem? Tak się składa, że pozostał on u mnie i podczas porządkowania gadżetów (muszę odkupić swoje winy i uspokoić sumienie po zakupach czarno-piątkowych) ponownie rzucił mi się w oczy. To świetne urządzenie, które naprawdę niesie ze sobą sporą wartość. Będzie o co walczyć, tym bardziej że Foobot kosztuje bagatela: 200$!

Plan na konkurs jest prosty, wystarczy, że zapiszecie się do naszej grupy facebookowej i odpowiecie na pytanie, które pojawi się tam za kilka dni. Więcej detali poznacie na dedykowanym landing page. Powodzenia!

 Zobacz konkurs

Wieści z Rozładowani.pl