Smartwatchowy konkurs #1

Opublikowano 3.12.2020 21:08 Aktualizacja: 4.12.2020 8:36 -


Jeśli obserwujecie naszego Instagrama (a jeśli nie to zapraszam serdecznie), to na pewno jesteście do przodu o dzisiejszą informację. Kilka dni temu zapowiadałem w relacji, że nadejdzie moment w tym tygodniu, w którym odpalimy nasz konkurs. No to zaczynamy.

Po testach zegarków marki Forever, producent przeznaczył smartwatche na konkurs dla Was, Drodzy Czytelnicy. Dlatego sprawnie chcemy je Wam rozdać. Podzieliliśmy konkurs na 4 odcinki, a odpowiedzi konkursowej trzeba będzie udzielić zgodnie z instrukcją, którą podeślemy Wam na mejla.

1G7A0663

Zestaw nagród składa się z dwóch smartwatchy: Forever iGO (w kolorze czarnym i różowym) i Forever Icon (również w kolorze czarnym i różowym), możecie o nich poczytać w recenzji Daniela. Będziemy rozdawać 1 sztukę per jeden konkurs.

Smartwatchowy konkurs nr #1:  Czarny Forever iGO

1G7A0669

Zaczynamy pierwszy odcinek naszego konkursu. W piąteczek po 12:00 wyślemy mejla wszystkim, którzy zdążyli się zapisać, z informacją jak wziąć udział w pierwszej odsłonie konkursu. Formularz zapisu do naszego (niespamowego, obiecujemy) niuslettera macie poniżej.

Co ważne, zapiszesz się raz, dostaniesz powiadomienia do pozostałych odcinków konkursu :-)

[mc4wp_form id="22179"]

Powodzenia!

Wieści z Rozładowani.pl