W sumie w momencie premier smartwatchów od Samsung, były mi one obojętne. Nie widziałem realnego zastosowania inteligentnego zegarka, akurat w mojej codzienności, niemniej to wcale nie znaczyło, że nie byłem go ciekaw. Nie ukrywam, że bardziej wizualnie spodobał mi się ten z FIT w nazwie, swoim dość oryginalnym wyglądem. No i też ten ostatecznie trafił w moje ręce. Co najciekawsze, otrzymałem wraz z nim od Samsunga Galaxy S5, co bym miał z czym ten zegarek podłączyć (a byłem przekonany, że wystarczy jakikolwiek telefon z Androidem ;) ).

fit

Gdy już trafiła do mnie przesyłka, nie wiedziałem w zasadzie na czym skupić swoją uwagę. Byłem ciekawy S5, ale kiedy otworzyłem opakowanie i zobaczyłem po pierwszym rzucie oka, że niewiele się tam zmieniło od serii SIII (przynajmniej wizualnie), to od razu zabrałem się za Gear Fit. Przyznam szczerze, że zaskoczył mnie jakością wykonania. Zegarek sprawa wrażenie wykonanego ze świetnych materiałów, doskonale spasowanego (nic nie skrzypi, nic się nie wygina), zaś po uruchomieniu pełne zaskoczenie jakością wyświetlacza.

Ja generalnie nie jestem zegarkowy, więc sam zegarek na ręce jest dla mnie nowością, a tu w dodatku jeszcze zegarek tzw. inteligentny ;-) Pierwsze testy za mną i przyznam szczerze, że mógłbym nosić – mimo wszystko to spory komfort by nie wyciągać telefonu z kieszenie, by ustalić która jest godzina ;-) Niemniej czy wolałbym zwykły klasyczny produkt, czy smartwatch od Samsunga o tym niebawem, gdy gruntownie wyrobie sobie zdanie. Aktualnie by uchylić rąbka tajemnicy, przyznam że targają mną sprzeczne emocje ;-)

PS O Samsungu Galaxy S5 słowem wstępu jutro :-)


Posłuchaj nas!