Pierwszy odcinek The Grengolady, w którym przedstawialiśmy Wam sylwetki głównych jego bohaterów został przyjęty naprawdę ciepło, z czego bardzo się cieszymy. Wśród feedbacku były też sprawne uwagi, takie jak poprawienie jakości mikrofonów (ja jako jedyny nagrywam na XLR i interfejsie, Daniel z Dominiką na budżetowych rozwiązaniach). Dajcie nam chwilkę, a już od czwartego odcinka zauważycie różnicę :-)

Jak najpewniej wiecie, we trójkę jesteśmy zakochani w rowerach, a więc i tego tematu w połączeniu z technologią nie może zabraknąć. Czas na drugi odcinek, w którym mamy dla Was bardzo ciekawy i konkretny temat i właściwie dwa obozy z odmiennymi zdaniami. Dominika będzie reprezentować obóz smartwatchy jako idealne narzędzie do śledzenia aktywności na rowerze (użytkowniczka Garmina), a ja z Danielem będziemy (oczywiście) nieopłaconymi ambasadorami marki Wahoo.

Linki z 2 odcinka

Oto kilka użytecznych linków z odcinka drugiego:

Konkurs

Dzięki uprzejmości marki Wahoo i Garmin, mamy dla Was konkurs! Do wygrania będzie kilka zestawów oryginalnych bidonów marki Wahoo i genialne rękawiczki sportowe marki Craft, ufundowane przez markę Garmin. Pytanie konkursowe jest banalnie proste i nawiązuje do dzisiejszego odcinka:

Gdyby połączyć funkcjonalność zegarka i smartwatcha, tworząc rozwiązanie idealne, jaką to cudo powinno mieć kosmiczną funkcję?

Niech was poniesie wyobraźnia, nagrodzimy najzabawniejsze i najbardziej kreatywne odpowiedzi. Na Wasze odpowiedzi czekamy poniżej w komentarzach do 01.03.2021. Wyniki podamy tutaj w ramach aktualizacji artykułu i oczywiście najpewniej w 4 odcinku Degrengolady. Powodzenia!

The Grengolada #2

Pamiętajcie, aby nas obserwować na Instagramie, ale jesteśmy też na iTunes, Google Podcast i wszędzie indziej, gdzie tylko się da. Subskrybujcie nas także na Spotify.

PS W tym odcinku nagrywałem innym mikrofonem, który Wam bardziej pasował? Ten z pierwszego odcinka czy dzisiejszy?


Posłuchaj nas!