Słuchaj Google Play Music za darmo przez 4 miesiące

Słuchaj Google Play Music za darmo przez 4 miesiące

Opublikowano 29.05.2017 11:28 - 2


Lepszej okazji na subskrypcję googlowskiego odpowiednika Spotify nie było. Od teraz możecie korzystać z Google Play Music za darmo przez 4 miesiące.

Jest tylko jeden warunek. Oferta obejmuje wyłącznie nowych abonentów. Jeśli wcześniej byłeś subskrybentem Google Play Music, niestety nie będziesz mógł z niej skorzystać. W innym wypadku odwiedź stronę promocyjną i ciesz się darmową muzyką przez 120 dni.

Google Play Music za darmo przez 4 miesiące

Przyznam, że od 2012 roku jestem oddanym słuchaczem Spotify i nie wyobrażam sobie dnia bez szwedzkiego serwisu. Jednak bardzo chętnie sprawdzę jak w praniu sprawuje się streaming muzyczny od Google. Testy Play Music odkładałem miesiącami, jednak 19,99 zł miesięcznie drogą nie chodzi, więc tym razem postanowiłem się skusić i od kilkunastu minut jestem – miejmy nadzieję – szczęśliwym abonentem.

Google Play Music za darmo przez 4 miesiące to nie przypadek. Toczy się bój o słuchacza i każdy chce uszczknąć tortu, który wypiekło sobie Spotify.

Promocje takie jak ta, są świetną zachętą na skorzystanie z usługi. Zarówno dla osób, które ze streamingu muzycznego korzystają namiętnie, jak i dla melomanów, którzy jeszcze nie zdążyli go odkryć. Spotify, Apple Music, Google Play Music, Amazon Music i wielu mniejszych graczy, oni wszyscy mają świadomość, że strumieniowanie muzyki to przyszłość – ba, teraźniejszość – a ta forma sztuka nigdy nie zaniknie.

Pirackie Spotify to problem głęboki, jak Polska cała

Teraz najważniejsze jest pozyskanie słuchacza. Bo chociaż ten segment jest jeszcze daleki od nasycenia, to konsument przyzwyczajony do jednej z usług, nie będzie skory do szybkiej zmiany.

Czy warto być abonentem Google Play Music?

Odpowiedź na to pytanie jest dosyć złożona. Tak naprawdę nie potrafię po krótkim czasie słuchania, wystawić opinii, która nie byłaby dla serwisu krzywdząca. Za darmo na pewno warto przetestować. Usługa wydaje się być do bólu poprawna. Przejrzysty design, 35-milionowa baza piosenek, synchronizacja z własną bazą utworów, stacje radiowe dostosowujące się do nastroju, słuchanie offline. To wszystko brzmi fajnie. Ale tylko fajnie. Bo chociażby Spotify ma to i wiele więcej.

Jednak promocje gorąco polecam. Aplikację na telefony z androidem pobierzecie z Google Play, a na urządzenia Apple z iTunes. Serwisu można słuchać również na przeglądarkach internetowych.

Autor: Dariusz Filipek

Wieści z Rozładowani.pl