Slit Slider - niesamowicie efektowny slider na stronę WWW

Slit Slider – niesamowicie efektowny slider na stronę WWW

Opublikowano 7.11.2012 9:23 -


Wszelkie ciekawe i godne rzucenia okiem skrypty z reguły lądują w sekcji miniblog, znajdującej się w prawej części mojego bloga. Wyjątkiem są narzędzia, które są tak kapitalne, że należy poświęcić im nieco więcej uwagi, w związku z tym lądują w sekcji głównej. Slit Slider jest jednym z takich narzędzi, które gdy widzi użytkownik serwisu robi wielkie WOW. Tak było i ze mną, kiedy zobaczyłem demo. Uważam, że to najlepszy a przynajmniej najbardziej efektowny slider, który prezentowałem na łamach bloga.

Autorzy skryptu w dodatku udostępnili dwie wersję interfejsu Slit Slider. Co ciekawe każda z nich wygląda niesamowicie a ich wygląd jest zupełnie rozbieżny, więc sprawiają one wrażenie dwóch kompletnie od siebie niezależnych narzędzi. O ile druga wersja demonstracyjna przypomina te standardowe, znane z sieci slidery o tyle pierwsza wersja zachwyca innowacyjnym podejściem. Otóż cała strona oparta jest tylko i wyłącznie o slajder bez żadnej innej treści statycznej. Z pewnością przyda się do tworzenia prostych stron informacyjnych czy takich na łamach których prowadzona jest jakaś akcja marketingowa.

Gorąco polecam do zapoznania się ze Slit Slider, wielkie WOW gwarantowane. Przełącznik między wersjami demo w lewym górnym rogu po włączeniu strony demonstracyjnej

Demo Pobierz

3 - 5 Sep 2020
Jesteśmy na #IFA2020 - zobacz naszą relację