Wczoraj wieczorem mieliśmy do czynienia z dwoma dużymi awariami, gdzie wysypały się serwisy takie, jak Spotify czy Discord. Dzisiaj było spokojnie, jednak od kilkudziesięciu minut występują problemu z serwisem Slack.

Slack jest bardzo popularnym narzędziem projektowym i komunikacyjnym w wielu firmach. Gigantyczny skok usługa zaliczyła po wybuchu pandemii, kiedy miliony pracowników na całym świecie przeszły na pracę zdalną.

Slack nie działa – kolejna awaria

Slack nie działa? Wiele wskazuje, że jest duży problem z wysyłaniem i odbieraniem wiadomości. Teoretycznie pozostałe funkcje działają, jednak to właśnie na komunikacji opiera się w głównej istocie działalność serwisu. Największe problemy dotyczą przesyłania załączników i innych materiałów.

R E K L A M A

Slack nie działa

Slack – ooficjalne komunikaty:

Niektórzy użytkownicy nadal mają sporadyczne problemy z połączeniami, czatami, przetwarzaniem wiadomości e-mail, przesyłaniem plików, utrzymywaniem reakcji emoji, utrzymywaniem nowych grup czatów na pasku bocznym, wyszukiwaniem, kreatorem przepływu pracy, wyskakującymi okienkami przepływu pracy, tworzeniem kanału, błędami API i webhookami. Kontynuujemy badania i pracujemy nad poprawką. Dziękujemy za cierpliwość i poinformujemy Cię, gdy tylko będziemy mieć nową aktualizację do udostępnienia.

9 marca, 13:16 GMT+1

Niektórzy użytkownicy nadal napotykają sporadyczne problemy z przesyłaniem plików, wyszukiwaniem, emotikonami, połączeniami/czatami, zmianami nazw kanałów, rozwijaniem i konstruktorem przepływów pracy. Kontynuujemy badanie i pracujemy nad poprawką. Dziękujemy za cierpliwość i poinformujemy Cię, gdy tylko będziemy mieć nową aktualizację do udostępnienia.

9 marca, 12:43 GMT+1


Posłuchaj nas!