Sklep na Wordpressie? Przed Wami 5 darmowych szablonów e-commerce

Sklep na WordPressie? Przed Wami 5 darmowych szablonów e-commerce

Opublikowano 7.05.2014 11:06 Aktualizacja: 6.01.2019 12:51 - 3


Dzisiaj dość nietypowo, ale mocno użytkowo. Szablonów dla WordPress na blogu pełno, więc tym razem nieco bardziej tematycznie. Motywem przewodnim w dzisiejszym poście są szablony dedykowane dla osób, które posiadają albo zamierzają zbudować sklep internetowy oparty o platformę WordPress. Metod na to jest oczywiście kilka, można zacząć od dedykowanych kompleksowych kombajnów, lub nawet prostych wtyczek, po zainstalowaniu których otrzymamy funkcjonalną platformę e-commerce.

Virtue

virtue-theme

nie zobaczysz więcej tej reklamy jeśli do nas wrócisz :-)

Wprawdzie jest to darmowa odmiana płatnego szablonu, jednak jeśli kilka okrojonych opcji Wam nie przeszkadza, to nie odczujecie dyskomfortu. Szablon ten jest w pełni kompleksowy i prócz modułu do sprzedaży, dostajecie także kompleksową stronę internetową wraz z blogiem. Dodatkową zaletą tego szablonu jest pełna responsywność :-)

Demo Pobierz

Bearded

bearded (1)

Ten szablon przy okazji pisania o szablonach na blogu się już pojawił. Dzisiaj ponownie w nieco innym zastosowaniu. Przyjemna i bardzo prosta strona, w której sprzedacie swoje produkty. Mnogie możliwości konfiguracji i pełna respinsywność, to kolejne cechy, za które ten szablon można szczerze polubić.

Demo Pobierz

Market

market
Jak dla mnie równie ładny szablon jak poprzednie propozycje, jedyne co pozbyłbym się paskudnego nagłówka. Sprawia wrażenie niedopracowanego, ale po małych zabiegach kosmetycznych, otrzymacie funkcjonalny szablon w ładnych, jasnych kolorach. Najładniejsza strona produktowa jak dla mnie i pełna responsywność.

Demo Pobierz

Mystile

mystile
Mój dzisiejszy faworyt. Dużo jasnych kolorów w minimalistycznej oprawie. Pełna responsywność i cała masa wariacji kolorystycznych. Absolutny must have!

Demo Pobierz

Boot Store

boot-store
Najsłabsza propozycja w dzisiejszym zestawieniu, ale kto by tam darowanemu koniu w zęby zaglądał? Tym bardziej jeśli koń w pełni responsywny, a style CSS łatwo edytowalne? ;-)

Demo Pobierz

źródło/grafiki: hongiat.com

Wieści z Rozładowani.pl

DailyWeb poleca Kurs Wordpress dla początkujących

Zobacz