Singiel Daft Punk bije rekordy w muzycznych serwisach streamingowych

Singiel Daft Punk bije rekordy w muzycznych serwisach streamingowych

Opublikowano 22.04.2013 12:35 -


Nie ukrywam, że ucieszyłem się mocno na wieść, że już w końcówce maja pojawi się nowy album Daft Punk. Tych panów chyba nie trzeba specjalnie przedstawiać, nie sądzę by istniała osoba, która nie miałaby z nimi do czynienia. Ja poznałem ich a propos klipu Arround the World, który przyciągał uwagę nietypowym podejściem do teledysków. Niby nic wielkiego, ale oglądało się go z przyjemnością no i wpadająca w ucho muzyka.

Po kilku ładnych latach bez nowego albumu, nie licząc samego OST do filmu Tron. Mimo, że do premiery albumu pozostała jeszcze chwila, to kilka dni temu pojawił się singiel, który nową płytę promuje. Jak na moje wpada w ucho i co ciekawe chyba nie tylko mi, gdyż utwór ten ustanowił nowe rekordy w serwisach streamingowych. Rekord padł m.in. w serwisie muzycznym Spotify w UK i USA w kategorii: “biggest streaming day for a single track”.

Nowy utwór nosi nazwę Get Lucky i został stworzony przy udziale takich osób jak Nile Rodgers i Pharrell Williams. Polecam gorąco, zobaczcie zresztą sami dlaczego utwór ten cieszy się tak ogromną popularnością :-)

 

 

Wieści z Rozładowani.pl