"Siły Kosmiczne" - oficjalny zwiastun od Netflixa

Opublikowano 19.05.2020 21:00 Aktualizacja: 13.06.2020 13:56 -


Przyznaję, że sam z niecierpliwością czekam na ten serial. Mam też nadzieję, że nie zawiodę się i spełni on moje oczekiwania. "Siły Kosmiczne" oficjalnie zapowiedziano w kwietniu, kiedy to podano datę premiery produkcji.

Dzisiaj Netflix opublikował oficjalny zwiastun. Premiera pierwszego sezonu jeszcze w tym miesiącu, 29 maja. W obsadzie znajdą się m.in. Steve Carell (związany ostatnio z platformą Apple TV+), a także znana z serialu Przyjaciele – Lisa Kudrow.

"Siły Kosmiczne" - zwiastun

Generał Mark R. Naird (Steve Carell) – uznany pilot Sił Powietrznych USA, który marzy o kierowaniu lotnictwem, otrzymuje zadanie poprowadzenia nowo utworzonej szóstej formacji sił zbrojnych USA – Sił Kosmicznych. Sceptyczny, ale oddany swojej pracy Mark postanawia przeprowadzić się wraz z rodziną do odległej bazy w Kolorado. Wraz z zespołem naukowców oraz “Spacemanami” pracuje nad zadaniem otrzymanym od Białego Domu. Mają wspólnie jak najszybciej sprawić, że Amerykanie (ponownie) staną na Księżycu i całkowicie zdominują kosmos.

Współtwórcami Sił Kosmicznych są Steve Carell oraz Greg Daniels (Biuro). Jest to komedia o pracy i ludziach odpowiedzialnych za stworzenie szóstego rodzaju amerykańskich sił zbrojnych zajmujących się działaniami kosmicznymi – stawka jest wysoka, ale ich ambicje jeszcze większe.

“Pięciu braci” od Netflixa – zwiastun i pierwsze fotki

Obsada: John Malkovich, Diana Silvers, Tawny Newsome, Ben Schwartz, Lisa Kudrow, Jimmy O. Yang, Noah Emmerich, Alex Sparrow i Don Lake.

Producentem wykonawczym serialu jest Howard Klein/3Arts (Biuro).

źródło: materiały prasowe Netflix.

Wieści z Rozładowani.pl