Sex Education: sezon 2 - oficjalny zwiastun od Netflix

Opublikowano 8.01.2020 15:01 Aktualizacja: 13.06.2020 13:51 -


Serial Sex Education przebojem wdarł się do grona najlepszych pozycji ubiegłego roku. Produkcja początkowo była dedykowana młodzieży, jednak sposób opowiadania i cała fabuła przekonała także starsze pokolenia. Netflix szybko zapowiedział powstanie drugiego sezonu i po roku oczekiwania, lada dzień wskoczy on do biblioteki serwisu.

Twórcą serialu jest Laurie Nunn, a w obsadzie zobaczymy ponownie znakomitą Gillian Anderson, Ncuti Gatwa czy też Asa Buttelfielda. Produkcja opowiada o losach Otisa, które mama jest terapeutką, specjalizująca się w tematyce seksu właśnie. Otis postanawia iść w ślady matki i razem z przyjaciółmi rozkręca szkolną poradnię seksualną.

Serial w zabawny i przystępny sposób dotyka tematów często określanych jako te z rodzaju "tabu". Początkowo pojawiały się opinie o bezpruderyjności obrazu, jednak jest to jedna z lepszych produkcji tego typu.

Netflix opublikował właśnie oficjalny zwiastun serialu w wersji finalnej. Oprócz filmiku pojawiło się także kilka zdjęć z produkcji.

a3

Drugi sezon pojawi się na Netflixie  już 17 stycznia, czyli w przyszły piątek. Sam wyczekuję z niecierpliwością premiery.

Wieści z Rozładowani.pl