"Sex Education" - już jest zapowiedź 3. sezonu

Opublikowano 10.02.2020 19:51 Aktualizacja: 13.06.2020 13:52 -


Netflix chyba uśpił niektórych fanów serialu "Sex Education". Przypomnijmy - sezon drugi chwilę temu pojawił się na platformie, na trzeci oczywiście wszyscy liczyli, ale mało kto spodziewał się, że już teraz pojawi się oficjalna zapowiedź.

Sama zapowiedź to jedno, ale Netflix postanowił w związku z tym udostępnić 60-sekundowy teaser trzeciego sezonu właśnie. W wideo możemy zobaczyć dyrektora Groffa (w tej roli Alistair Petrie), który oprowadza nas po wystawie obrazów w szkole Moordale.

Twórcą serialu jest Laurie Nunn, a w obsadzie drugiego sezonu widzieliśmy ponownie znakomitą Gillian Anderson, Ncuti Gatwa czy też Asa Buttelfielda. Produkcja opowiada o losach Otisa, którego mama jest terapeutką, specjalizującą się w tematyce seksu właśnie. Otis postanawia iść w ślady matki i razem z przyjaciółmi rozkręca szkolną poradnię seksualną.

Sex Education - sezon 3 kiedy premiera na Netflix?

Oczywiście dokładna data premiery nie jest jeszcze znana. Pierwsze plotki, a także logika podpowiadała początek 2021 roku, jednak tak szybkie pojawienie się zapowiedzi może dawać nam chociaż cień szansy na to, że trzeci sezon tej produkcji pojawi się jeszcze w roku 2020. Czy tak będzie? Na pewno trzeba poczekać na jakieś konkrety od samego Netflixa.

Sam z przyjemnością obejrzałem dwa sezony serialu, a przygody Otisa i spółki skutecznie zapadły mi w pamięci. Produkcja w dość zabawny sposób porusza tematy, które często w domach są tematami tabu. Dokładając do tego typowy dla Brytyjczyków humor - zabawa przednia jest niemalże gwarantowana. Jeśli więc jeszcze z jakichś powodów nie obejrzeliście tej pozycji, to z całego serca Wam to polecam. Dwa sezony można pochłonąć natychmiastowo, bo to przecież Netflix.

Dwa pierwsze sezony "Sex Education" dostępne są na platformie Netflix.
W rolach głównych: Asa Butterfield, Gillian Anderson, Ncuti Gatwa.
Twórca: Laurie Nunn.

Wieści z Rozładowani.pl