Serwis, który powinien mieć w zakładkach każdy designer

Serwis, który powinien mieć w zakładkach każdy designer

Opublikowano 7.11.2017 21:43 Aktualizacja: 7.11.2017 21:45 - 2


Jestem wielkim fanem prostych rozwiązań. Takich maksymalnie prostych, a jeśli do tego dorzucimy jeszcze piękne opakowanie, to nagle okaże się, że mamy naprawdę fajne narzędzie. Te dwie cechy doskonale opisują bohatera dzisiejszego wieczoru, serwis: shortcuts.design

Wydaje mi się, że sama nazwa mówi wszystko. Jeśli jednak jest inaczej, to spieszę z wyjaśnieniem. Serwis shortcuts.design oferuje kompleksow opisane skróty klawiszowe, dla wszystkich najpopularniejszych narzędzi z których może korzystać każdy designer.

Serwis jest na tyle elastyczny i rzeczowo przygotowany, że prócz typowo designerskich aplikacji, znajdziecie skróty klawiszowe do narzędzi pobocznych, które z samym projektowaniem mają raczej niewiele wspólnego, ale doskonale uzupełniają przybornik narzędziowy (np.  Sublime i nawet WordPress, określone). Zostały one określone kategorią: development.

Całość bardzo zgrabnie opakowana i systematycznie rozwijana, co prezentują kolejne ikony aplikacji, które pozostają w przygotowaniu. Gorąco polecam, bardzo wdzięczna pozycja, którą zdecydowanie warto mieć w zakładkach.

 Shortcuts.design

Wieści z Rozładowani.pl