Netflix udostępnił właśnie piosenkę Grzegorza Turnaua Między ciszą a ciszą w wykonaniu Joanny Kulig w wyjątkowej scenerii z serialu. Pierwszy sezon już wylądował na platformie Netflix.

Sony Music Masterworks oraz Arista Records udostępnili także oficjalną ścieżkę dźwiękową z oryginalnymi utworami z serialu: THE EDDY: SONGS BY GLEN BALLARD & RANDY KERBER FROM THE NETFLIX ORIGINAL SERIES. Na albumie znajduje się 20 oryginalnych współczesnych piosenek jazzowych. Pierwsza część składająca się z 16 utworów, została nagrana na żywo w trakcie kręcenia serialu. W wykonaniu Joanny Kulig można wysłuchać m.in. “Kiss me in the morning”, “Let it go” czy “The Eddy”. W części bisowej znajdują się cztery utwory studyjne z wokalem Jorji Smith, St. Vincent i Julii Harriman.

the eddy

THE EDDY na Netflix

Akcja serialu THE EDDY rozgrywa się we współczesnym, wielokulturowym Paryżu. To opowieść o losach właściciela podupadającego klubu, grającej w nim kapeli i niebezpieczeństw, z jakimi muszą mierzyć się w chaotycznym życiu miasta.

Soundtrack z serialu dostępny jest pod tym linkiem.

Przeplatana jazzowymi, dynamicznymi utworami fabuła serialu THE EDDY opowiada o muzyce, która może uzdrawiać, łączyć ludzi i przemieniać chaos w prawdziwe piękno. Serial powstał dzięki współpracy Alana PoulaDamiena Chazelle’a, laureata nagrody BAFTA Jacka Thorne’a (National Treasure) i sześciokrotnego zdobywcy Grammy®, Glena Ballarda. Ballard skomponował utwory do serialu i stworzył zespół klubu The Eddy, w którego skład wchodzą prawdziwi muzycy – Randy KerberLudovic LouisLada ObradovicJowee Omicil i Damian Nueva Cortes. W serialu występują: André HollandJoanna KuligAmandla StenbergTaham Rahim i Leïla Bekhti.

źródło i opis: materiały prasowe Netflix