Któż nie zna LOLa? Nawet, jeśli sami nie łoicie w gierkę, to jestem pewna, że słyszeliście o niej nie raz.

Przyznać trzeba, że lekko od ponad dekady stanowi ona jedną z ulubionych form rozrywek ludzi na całym świecie, a Riot Games na przestrzeni wszystkich tych lat stało się prawdziwą potęgą, która wciąż poszerza swoje horyzonty i grupę odbiorców.

Teraz przyszedł czas na widzów Netflixa.

R E K L A M A

League of Legends na Netflix

W 2019 roku Riot Games świętował 10.rocznicę League of Legends, ujawniając przy tej okazji kilka nowych spin-offów. Obejmowały one strategiczną grę karcianą Legend of Runeterra, mobilną grę League of Legends Wilf Rift oraz serial animowany, który pojawi się na platformie Netflix.

Dla szczególnie zaciekawionych ową informacją nadmienię, że w poniedziałek na Twittera wjechał  zwiastun tego wydarzenia.

League of Legends Arcane to serial animowany oparty na uniwersum League of Legends, który pojawi się na Netflix już jesienią. 18-sekundowy zwiastun charakteryzuje dużo akcji, ale i niewiele fabuły. Serial będzie skupiał się na bohaterach Vi i Jinx, którzy pojawili się w klipie.

Premiera przesunięta z 2020 roku z powodu pandemii, u zagorzałych fanów wywołała niemałe emocje i większość z nich czeka już na kolejne smaczki.

A Wy? Czekacie, czy nie bardzo?


Posłuchaj nas!