Specyfikacje oraz wygląd najnowszych, przystępnych cenowo, modeli Redmi poznaliście już we wpisie przy okazji premiery globalnej. Choć są to zdecydowanie jedne z lepszych modeli w rozsądnych pieniądzach, ale oczekiwałem trochę bardziej uniwersalnych modeli, niż silny nacisk na 108 Mpx w modelu PRO, które i tak nie jest znaną matrycą 1/ 1,33″ jak te stosowane w większości innych modeli.

Redmi Note 10, Note 10 Pro, Note 10 S – taki wybór, a nic ciekawego

Lokalne ceny regularne

Nie od dziś wiadomo, że Cena Czyni Cuda, zatem nawet sprzęt z wadami, może okazać się hitem sprzedaży o ile grupa docelowa i cena będzie poprawnie dobrana. W tej kwestii polski oddział odrobił pracę domową, bo sam nie wierzyłem w kwoty, jakie pojawiły się na premierze.

Redmi Note 10 7

Podczas, gdy najtańszy model Redmi Note 10 4/64GB przy premierze globalnej został wyceniony na ok. 750 zł, u nas będzie on kosztował 900 zł. Najdroższy z kolei Redmi Note 10 Pro 8/128GB, na rynku chińskim kosztuje 1250zł, a u nas 1499 zł. Cała lista dostępnych modeli oraz ich ceny jest dostępna w sklepie oficjalnym mi-home.pl.

PROMOCJE

Powyższe ceny zgadzają się z tymi, które przewidzieliśmy. Są one o ok. 20% wyższe niż chińskie. To, co spowodowało u mnie opad szczęki to promocje, które są dostępne jeszcze tylko przez kilka dni:

  • Redmi Note 10 4/64GB – 699 zł
  • Redmi Note 10 4/128GB – 799 zł
  • Redmi Note 10 Pro w każdej wersji otrzyma przy zakupie Mi Watch Lite

Redmi Note 10 5

Podsumowując zatem polską premierę – jeżeli się decydować to tylko teraz, bo na ten moment Redmi Note 10 nie ma konkurencji. Dobry telefon z AMOLED za 700 zł to realizacja skrytych marzeń fanów z niewielkim portfelem. Nawet niewielka pamięć RAM i przeciętny procesor nie jest w stanie zepsuć tej promocji.