Seks.LOVE? Nowa miłosna domena już w sieci!

Seks.LOVE? Nowa miłosna domena już w sieci!

Opublikowano 20.07.2015 20:12 -


Mimo, że w sieci już kilkaset nowych domen do dyspozycji, to ciągle pojawiają się kolejne, które dalej potrafią mnie zaskoczyć. Ostatnio głośno było, po wielkiej klapie kolejnej geodomeny. Okazało się, że .IRISH nie zainteresowała na tyle Irlandczyków, by można było mówić chociażby o najmniejszym sukcesie. W ciągu pierwszego dnia sprzedano niespełna 500 sztuk, a to z pewnością bardzo daleko od celów właścicieli rejestru. Sytuacja nie ulega poprawie, gdyż po kilku tygodniach, ilość sztuk została raptem podwojona.

TIMELINE-1024x393

Przewrotnie, pisałem Wam o domenach, których właściciele mają powody do radości. Jedną z nich z pewnością jest rozszerzenie .SUCKS, które bazując na strachu zarobiło już w pierwsze dwa dni publicznej dostępności bagatela $3mln. Wygląda na to, że do grona uśmiechniętych inwestorów dołączy kolejna firma, która zainwestowała swoje pieniądze w miłosną domenę: .LOVE.

To pełne pozytywnych emocji rozszerzenie miało swoją premierę kilka dni temu i można śmiało mówić o nie najgorszym zainteresowaniu. Pierwszego dnia zostało sprzedanych ponad 2500 sztuk, a od daty premiery, suma ta wynosi 3500 sztuk (premiera 17.07.2015r.). Co ważne, dla potencjalnych klientów, cena domeny wpisuje się doskonale w średnią cenę nowej domeny i kosztuje $29 (101domain).

Dla kogo dedykowana jest domena? Tutaj kreatywnością wykazał się właściciel. Wedle zapewnień, domena doskonale się nada do bloga prowadzone w trakcie przygotowań ślubnych (do tej pory zachodzę w głowę jaki jest cel takich serwisów). Powiedzmy, że u nas to mniej popularna praktyka, ale za wielką wodą jest zupełnie na odwrót. Potem nieco bardziej przyziemnie, możemy pisać o swoich pasjach i zainteresowaniach, pomysł dość mocno naciągany, tym bardziej że do hobby czy pasji znajdziemy coś dedykowanego spośród 500 nowych domen, ale rozumiem zabieg marketingowy. Więcej znajdziecie pod adresem get.love.

Co ciekawe mamy już nawet polską domenę zarejestrowaną o nazwie Seks.LOVE, która wedle moich ustaleń posłuży pewnie do odsprzedaży. Obstaje jednak, że moje Kup.XXX miało nieco większy potencjał ;-)

Wieści z Rozładowani.pl