Ostatnio obserwuje trend w którym wszyscy z branży pchają się w niuslettery. Narzędzi tych płatnych jak i darmowych jest naprawdę sporo, dlatego ja także zdecydowałem sprawdzić jak bardzo opłacalne to rozwiązanie jest. Oczywiście nie mówię tutaj o aspektach sprzedażowych i spamowania Was, tylko o uczciwym podejściu i przełożeniu się owych niusletterów na zachęcenie do czytania DailyWeb. Dlatego też układ jest prosty:

  • Nie będziemy spamować – sami spamu nie lubimy, masz naszą gwarancję
  • Żadnych ordynarnych mejlów reklamowych, tylko nasze treści
  • Przewidujemy na początku mejle raz w tygodniu, podsumowujące najczęściej czytane teksty.
  • Kody rabatowe, dostęp do narzędzi partnerów – już za chwilę będziemy słać dla osób zainteresowanych dostępy do bardzo ciekawego narzędzia, za darmo :-)
  • Niusletterowcy będą traktowani z priorytetem ;-)

Dlatego zapraszam Cię do zapisania się do naszego niuslettera, a jeśli dodatkowo odpowiesz na pytanie – wówczas weźmiesz udział w losowaniu słuchawek Unitra SN-30, które prezentują się następująco:

sluchawki-unitra-sn-30ch-b-iext25443555

Słuchawki zostały nam po testach Unitry, w zasadzie użyte tylko na poczet testów – cały 1 raz.

Więcej informacji znajdziecie na podstronie niuslettera, na każdej podstronie (pod wpisem) dodaliśmy także box z możliwością zapisania się a także przez najbliższy czas zaatakuje Was Pop-up. Gwarantuje, że ten ostatni pojawi się tylko raz, oczywiście jeśli klikniesz ikonkę zamknięcia (zapisane zostanie ciasteczko). Zasady są bardzo proste, zapisujesz się do niuslettera, odpowiadasz na pytanie (ważne by oba mejle były takie same) i wszystko :-) Konkurs trwa 03.08.2014, wyniki dzień później.

Pamiętajcie o potwierdzeniu Waszej subksrypcji (po zapisaniu się – dostaniecie mejl), to warunek konieczny. Dopiero wtedy zostaniecie poprawnie zapisani :-)

Przyznam szczerze, że jestem całym tym niusletterem naprawdę podekscytowany i nie mogę się doczekać pierwszych mejlingów i to jak zostaną przez Was odebrane. Do tego zapewniam Was, że będą się pojawiać notki związane z usługą i to czy faktycznie jest ona realnie wymierna. Tymczasem zapisujcie się!