Samsung wypuszcza sprytne tapety Disneya zakrywające „dziurkę” w ekranie

Samsung wypuszcza sprytne tapety Disneya zakrywające „dziurkę” w ekranie

Opublikowano 27.05.2019 9:41 -


Masz telefon Samsunga z serii S10? Denerwuje Cię „dziurka” w ekranie? Samsung we współpracy z Disney i Pixar przygotował właśnie specjalny zestaw tapet, które w sprytny sposób kamuflują oczko w ekranie.

Pojawienie się znanej już dziurki było motywowane chęcią pokrycia jak największej powierzchni telefonu wyświetlaczem. Internauci stworzyli już mnóstwo tapet, które maskują aparat na ekranie. Samsung teraz przygotował swoje tapety, udostępniając je za darmo.

samsung

Przy tworzeniu grafik firma współpracowała z Disneyem, wykorzystując postacie z bajek. Efekt jest genialny, tapeta idealnie maskuje aparat, który nie rzuca się w oczy. Zastosowano banalne rozwiązanie – w miejscu aparatu znajdują się jakieś czarne elementy albo oko, albo kropka. Samsung udostępnił kilka propozycji z takich bajek jak Kraina lodu, Iniemamocni czy Zwierzogród. Jest też oczywiście Myszka Miki, która przypadła mi najbardziej do gustu.

samsung

Do tej pory oficjalne motywy graficzne Samsunga były płatne. Darmowe było jedynie użytkowanie przez pierwsze 14 dni. Następnie trzeba było zapłacić za korzystanie z motywów. Teraz firma zapewnia, że tapety Samsunga będą darmowe dla smartfonów Galaxy S10 i S10e. Największy z rodziny, Samsung Galaxy S10 Plus posiada dziurkę w kształcie „pigułki” – ma dwa obiektywy z przodu, zatem tapety Disneya nie są w stanie zakryć otworu. Tapety dostępne są w Galaxy Store.

Wieści z Rozładowani.pl